Wystawa plenerowa

Wystawa plenerowa pt. „Kraków 2020 – jutro zaczyna się dziś” będzie prezentacją prestiżowych pod względem architektury inwestycji, które wzbogacą stolicę Małopolski w kolejnych latach. Wystawa będzie próbą odpowiedzi na pytanie jak zmieni się Kraków do 2020 r.

Forma pawilonu wystawowego KRAKÓW 2020 jest metaforą planowanego krajobrazu miejskiego. Lekka ażurowa struktura zachęca do odkrywania różnorodnych przestrzeni i form. W ramach wystawy zaprezentowane zostaną plansze z wizjami i kierunkami rozwoju miasta.

data publikacji: 14-10-2014    edycja: 30-10-2014

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.