Wystawa plenerowa

Wystawa plenerowa pt. „Kraków 2020 – jutro zaczyna się dziś” będzie prezentacją prestiżowych pod względem architektury inwestycji, które wzbogacą stolicę Małopolski w kolejnych latach. Wystawa będzie próbą odpowiedzi na pytanie jak zmieni się Kraków do 2020 r.

Forma pawilonu wystawowego KRAKÓW 2020 jest metaforą planowanego krajobrazu miejskiego. Lekka ażurowa struktura zachęca do odkrywania różnorodnych przestrzeni i form. W ramach wystawy zaprezentowane zostaną plansze z wizjami i kierunkami rozwoju miasta.

data publikacji: 14-10-2014    edycja: 30-10-2014

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).