Wystawa plenerowa

Wystawa plenerowa pt. „Kraków 2020 – jutro zaczyna się dziś” będzie prezentacją prestiżowych pod względem architektury inwestycji, które wzbogacą stolicę Małopolski w kolejnych latach. Wystawa będzie próbą odpowiedzi na pytanie jak zmieni się Kraków do 2020 r.

Forma pawilonu wystawowego KRAKÓW 2020 jest metaforą planowanego krajobrazu miejskiego. Lekka ażurowa struktura zachęca do odkrywania różnorodnych przestrzeni i form. W ramach wystawy zaprezentowane zostaną plansze z wizjami i kierunkami rozwoju miasta.

data publikacji: 14-10-2014    edycja: 30-10-2014

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.