Wystawa

wystawa_proj_studZakład Architektury Użyteczności Publicznej (A-22) zaprasza na wystawę projektów konkursowych studentów WA PK na Mediatekę, Wozownię oraz Pawilon wystawienniczy w Tarnowie. Wernisaż wystawy wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 19 czerwca o godzinie 15:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Wystawa będzie otwarta do 31 lipca 2015r.

Goście honorowi: Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela

Skład jury konkursu: art. mal. Wilhelm Sasnal, dr hab. inż. arch. Piotr Gajewski, prof. PK, dr inż. arch. Paweł Żuk, mgr inż. arch. Małgorzata Abramowicz, art. plast. Jacek Adamczyk.

data publikacji: 17-06-2015    edycja: 17-06-2015

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).