Wystawa

wystawa_proj_studZakład Architektury Użyteczności Publicznej (A-22) zaprasza na wystawę projektów konkursowych studentów WA PK na Mediatekę, Wozownię oraz Pawilon wystawienniczy w Tarnowie. Wernisaż wystawy wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 19 czerwca o godzinie 15:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Wystawa będzie otwarta do 31 lipca 2015r.

Goście honorowi: Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela

Skład jury konkursu: art. mal. Wilhelm Sasnal, dr hab. inż. arch. Piotr Gajewski, prof. PK, dr inż. arch. Paweł Żuk, mgr inż. arch. Małgorzata Abramowicz, art. plast. Jacek Adamczyk.

data publikacji: 17-06-2015    edycja: 17-06-2015

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.