Wystawa

wystawa_proj_studZakład Architektury Użyteczności Publicznej (A-22) zaprasza na wystawę projektów konkursowych studentów WA PK na Mediatekę, Wozownię oraz Pawilon wystawienniczy w Tarnowie. Wernisaż wystawy wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 19 czerwca o godzinie 15:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Wystawa będzie otwarta do 31 lipca 2015r.

Goście honorowi: Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela

Skład jury konkursu: art. mal. Wilhelm Sasnal, dr hab. inż. arch. Piotr Gajewski, prof. PK, dr inż. arch. Paweł Żuk, mgr inż. arch. Małgorzata Abramowicz, art. plast. Jacek Adamczyk.

data publikacji: 17-06-2015    edycja: 17-06-2015

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.