Hackathon maraton programowania

W dniach 22-23 kwietnia 2016 w hotelu Orea Pyramida w Pradze odbędzie się Hackathon: Driving the ‚Connected Life’ organizowany przez Czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) oraz AT&T.  Hackathon jest przeznaczony dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4).

Sam maraton programowania potrwa 24 godziny (od godz. 14.00 22 kwietnia do 14.00 23 kwietnia). W Hackathonie wezmą udział drużyny, przy czym nie ma odgórnych ograniczeń odnośnie liczby ich członków (w praktyce organizatorzy przewidują, że mogą one liczyć od 2 do 9 osób). Nie ma również ograniczeń odnośnie wieku uczestników, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów z państw V4. Zwycięskie drużyny Hackathonu otrzymają nagrody pieniężne. Dodatkowo, pięć osób zostanie nagrodzonych specjalnym stypendium Nanodegree ufundowanym przez AT&T i Udacity. Ponadto za najlepsze użycie otwartych danych pochodzących z czeskich źródeł oraz najlepsze użycie struktury otwartego kodu źródłowego CZ.NIC przyznane zostaną nagrody specjalne.

Dodatkowe informacje są dostępne pod linkiem http://v4hackathon2016.eventbrite.com/

data publikacji: 15-04-2016    edycja: 13-05-2016

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.