Hackathon maraton programowania

W dniach 22-23 kwietnia 2016 w hotelu Orea Pyramida w Pradze odbędzie się Hackathon: Driving the ‚Connected Life’ organizowany przez Czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) oraz AT&T.  Hackathon jest przeznaczony dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4).

Sam maraton programowania potrwa 24 godziny (od godz. 14.00 22 kwietnia do 14.00 23 kwietnia). W Hackathonie wezmą udział drużyny, przy czym nie ma odgórnych ograniczeń odnośnie liczby ich członków (w praktyce organizatorzy przewidują, że mogą one liczyć od 2 do 9 osób). Nie ma również ograniczeń odnośnie wieku uczestników, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów z państw V4. Zwycięskie drużyny Hackathonu otrzymają nagrody pieniężne. Dodatkowo, pięć osób zostanie nagrodzonych specjalnym stypendium Nanodegree ufundowanym przez AT&T i Udacity. Ponadto za najlepsze użycie otwartych danych pochodzących z czeskich źródeł oraz najlepsze użycie struktury otwartego kodu źródłowego CZ.NIC przyznane zostaną nagrody specjalne.

Dodatkowe informacje są dostępne pod linkiem http://v4hackathon2016.eventbrite.com/

data publikacji: 15-04-2016    edycja: 13-05-2016

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.