Hackathon maraton programowania

W dniach 22-23 kwietnia 2016 w hotelu Orea Pyramida w Pradze odbędzie się Hackathon: Driving the ‚Connected Life’ organizowany przez Czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) oraz AT&T.  Hackathon jest przeznaczony dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4).

Sam maraton programowania potrwa 24 godziny (od godz. 14.00 22 kwietnia do 14.00 23 kwietnia). W Hackathonie wezmą udział drużyny, przy czym nie ma odgórnych ograniczeń odnośnie liczby ich członków (w praktyce organizatorzy przewidują, że mogą one liczyć od 2 do 9 osób). Nie ma również ograniczeń odnośnie wieku uczestników, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów z państw V4. Zwycięskie drużyny Hackathonu otrzymają nagrody pieniężne. Dodatkowo, pięć osób zostanie nagrodzonych specjalnym stypendium Nanodegree ufundowanym przez AT&T i Udacity. Ponadto za najlepsze użycie otwartych danych pochodzących z czeskich źródeł oraz najlepsze użycie struktury otwartego kodu źródłowego CZ.NIC przyznane zostaną nagrody specjalne.

Dodatkowe informacje są dostępne pod linkiem http://v4hackathon2016.eventbrite.com/

data publikacji: 15-04-2016    edycja: 13-05-2016

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).