Konkurs fotograficzny

6. Konkurs Fotograficzny pod hasłem przewodnim „Nauka – niemożliwe możliwym” w ramach projektu „Nauka w obiektywie”. Konkurs jest adresowany do wszystkich pracowników i studentów uczelni oraz instytucji naukowych biorących udział w badaniach naukowych i interesujących się fotografią, która towarzyszy im w ich „przygodzie” z nauką. Wszystkie szczegóły dotyczące Konkursu i późniejszego Biennale Fotograficznego znajdą Państwo na stronie Uniwersytetu Śląskiego: http://naukawobiektywie.us.edu.pl/.

Organizatorzy Konkursu
Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem UŚ

data publikacji: 19-04-2016    edycja: 13-05-2016

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).