NAGRODY PRIX SARP FR

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji przyznało doroczną nagrodę PRIX SARP FR za najciekawszy projekt dyplomowy inżynierski 2015 roku. Drugą nagrodę – wyróżnienie honorowe – otrzymał projekt przedstawiony przez studentkę Politechniki Krakowskiej Annę Franczyk zatytułowany: Centrum Kultury na osiedlu Kmity w Rzeszowie, wykonany pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha i dr inż. arch. Agnieszki Matusik.

Pierwszą nagrodę otrzymał Piotr Zbierajewski, student Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, drugie wyróżnienie honorowe, projekt przedstawiony przez studenta Tomasza Włogę również z Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się się w dniu 27 maja w Salonach Ambasady Polskiej w Paryżu.

fr_dyplom_AF fr_praca_AF

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00