NAGRODY PRIX SARP FR

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji przyznało doroczną nagrodę PRIX SARP FR za najciekawszy projekt dyplomowy inżynierski 2015 roku. Drugą nagrodę – wyróżnienie honorowe – otrzymał projekt przedstawiony przez studentkę Politechniki Krakowskiej Annę Franczyk zatytułowany: Centrum Kultury na osiedlu Kmity w Rzeszowie, wykonany pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha i dr inż. arch. Agnieszki Matusik.

Pierwszą nagrodę otrzymał Piotr Zbierajewski, student Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, drugie wyróżnienie honorowe, projekt przedstawiony przez studenta Tomasza Włogę również z Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się się w dniu 27 maja w Salonach Ambasady Polskiej w Paryżu.

fr_dyplom_AF fr_praca_AF

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.