NAGRODY PRIX SARP FR

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji przyznało doroczną nagrodę PRIX SARP FR za najciekawszy projekt dyplomowy inżynierski 2015 roku. Drugą nagrodę – wyróżnienie honorowe – otrzymał projekt przedstawiony przez studentkę Politechniki Krakowskiej Annę Franczyk zatytułowany: Centrum Kultury na osiedlu Kmity w Rzeszowie, wykonany pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha i dr inż. arch. Agnieszki Matusik.

Pierwszą nagrodę otrzymał Piotr Zbierajewski, student Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, drugie wyróżnienie honorowe, projekt przedstawiony przez studenta Tomasza Włogę również z Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się się w dniu 27 maja w Salonach Ambasady Polskiej w Paryżu.

fr_dyplom_AF fr_praca_AF

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.

Pokaż #cowieszjak? i wygraj płatny staż!

Ruszyła druga edycja konkursu „Wiesz jak? Wygraj płatny staż!” organizowanego przez agencję marketingu internetowego EACTIVE. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny, płatny staż.