NAGRODY PRIX SARP FR

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji przyznało doroczną nagrodę PRIX SARP FR za najciekawszy projekt dyplomowy inżynierski 2015 roku. Drugą nagrodę – wyróżnienie honorowe – otrzymał projekt przedstawiony przez studentkę Politechniki Krakowskiej Annę Franczyk zatytułowany: Centrum Kultury na osiedlu Kmity w Rzeszowie, wykonany pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha i dr inż. arch. Agnieszki Matusik.

Pierwszą nagrodę otrzymał Piotr Zbierajewski, student Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, drugie wyróżnienie honorowe, projekt przedstawiony przez studenta Tomasza Włogę również z Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się się w dniu 27 maja w Salonach Ambasady Polskiej w Paryżu.

fr_dyplom_AF fr_praca_AF

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.