NAGRODY PRIX SARP FR

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji przyznało doroczną nagrodę PRIX SARP FR za najciekawszy projekt dyplomowy inżynierski 2015 roku. Drugą nagrodę – wyróżnienie honorowe – otrzymał projekt przedstawiony przez studentkę Politechniki Krakowskiej Annę Franczyk zatytułowany: Centrum Kultury na osiedlu Kmity w Rzeszowie, wykonany pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha i dr inż. arch. Agnieszki Matusik.

Pierwszą nagrodę otrzymał Piotr Zbierajewski, student Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, drugie wyróżnienie honorowe, projekt przedstawiony przez studenta Tomasza Włogę również z Politechniki Warszawskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się się w dniu 27 maja w Salonach Ambasady Polskiej w Paryżu.

fr_dyplom_AF fr_praca_AF

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

UCZELNIA SAMORZĄD BIZNES 2018 – Wystawa Projektów Studenckich

Galeria Politechniki Krakowskiej oraz Wydział Architektury PK zapraszają na otwarcie wystawy projektów studenckich Uczelnia Samorząd Biznes 2018 w dniu 15 maja 2018 o godz. 11.00.

Warsztat pisania pracy dyplomowej – szkolenie dla studentów PK

Biblioteka PK organizuje szkolenie dla studentów PK I-III roku dotyczące przygotowania pracy dyplomowej pt. „Warsztat pisania pracy dyplomowej”.

Uczelniana Sesja Kół Naukowych Wydziału Architektury – 20 kwi...

Zapraszamy na Uczelnianą Sesję Kół Naukowych Wydziału Architektury - 20 kwietnia 2018.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii