Współpraca miasta Andrychów z Wydziałem Architektury PK

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Architektury prof. dr hab. inż. arch. Jacka Gyurkovicha  oraz w imieniu własnym dziękujemy  Panu Burmistrzowi -Tomaszowi Żak oraz vice Burmistrzowi – Mirosławowi Wasztyl za  wyrażoną chęć współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej.

dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym

Andrychow (2) Andrychow (3) Andrychow (4)Andrychow (1)

data publikacji: 29-06-2016    edycja: 29-06-2016

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.

Pokaż #cowieszjak? i wygraj płatny staż!

Ruszyła druga edycja konkursu „Wiesz jak? Wygraj płatny staż!” organizowanego przez agencję marketingu internetowego EACTIVE. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny, płatny staż.