Konkurs

W Konkursie mogą brać udział prace obronione między 01.01.2016r. a 30.09.2016r., przygotowane przez studentów szkół wyższych z terenu Województwa Małopolskiego oraz studentów innych szkół wyższych stale zameldowanych na terenie Województwa Małopolskiego.

Nagrody w Konkursie są finansowe. Ostateczny termin zgłoszeń do Konkursu upływa 31 października 2016r.

Fundacja przekaże pod obrady Podkomisji oceniającej prace nie więcej niż 16 prac dyplomowych i nie więcej niż 3 z jednej uczelni. O skierowaniu prac pod obrady Podkomisji będzie decydować kolejność ich zgłoszenia. Ankietę i Regulamin Konkursu można pobrać ze strony internetowej Fundacji www.sapereauso.org.

data publikacji: 08-09-2016    edycja: 08-09-2016

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.