Konkurs

W Konkursie mogą brać udział prace obronione między 01.01.2016r. a 30.09.2016r., przygotowane przez studentów szkół wyższych z terenu Województwa Małopolskiego oraz studentów innych szkół wyższych stale zameldowanych na terenie Województwa Małopolskiego.

Nagrody w Konkursie są finansowe. Ostateczny termin zgłoszeń do Konkursu upływa 31 października 2016r.

Fundacja przekaże pod obrady Podkomisji oceniającej prace nie więcej niż 16 prac dyplomowych i nie więcej niż 3 z jednej uczelni. O skierowaniu prac pod obrady Podkomisji będzie decydować kolejność ich zgłoszenia. Ankietę i Regulamin Konkursu można pobrać ze strony internetowej Fundacji www.sapereauso.org.

data publikacji: 08-09-2016    edycja: 08-09-2016

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).