ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O NAGRODĘ IM. STANISŁAWA WITKIEWICZA

16 września 2016 roku w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie, odbyła się gala wręczenia Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski. Wystawę podsumowującą 8. edycję konkursu będzie można zobaczyć do 31 września na placu  pod budynkiem CRICOTEKI.
Szczegółowe Informacje dotyczące nagrodzonych obiektów dostępne na stronie internetowej: www.witkiewicz.malopolskanagroda.pl

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.