ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O NAGRODĘ IM. STANISŁAWA WITKIEWICZA

16 września 2016 roku w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie, odbyła się gala wręczenia Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski. Wystawę podsumowującą 8. edycję konkursu będzie można zobaczyć do 31 września na placu  pod budynkiem CRICOTEKI.
Szczegółowe Informacje dotyczące nagrodzonych obiektów dostępne na stronie internetowej: www.witkiewicz.malopolskanagroda.pl

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Festiwal Architektury i Budownictwa

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.