ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE ZAKRZÓWKA.

Wyniki konkursu na projekt studialny dla zagospodarowania terenu Zakrzówka!
Sukcesy naszych absolwentów i pracowników!
W rozstrzygniętym międzynarodowym konkursie architektoniczno-urbanistycznym na projekt parku na krakowskim Zakrzówku  nagrodzono naszych absolwentów i pracowników.
II nagrodą uhonorowano zespół, w którego składzie była absolwentka Architektury Krajobrazu, a aktualnie studentka studiów doktoranckich mgr inż. architekt krajobrazu Katarzyna Elwart.
W dwuosobowym zespole nagrodzonym III nagrodą równorzędną była Pani Marta Tomasiak będąca absolwentką naszego wydziału na studiach inżynierskich.
Zespół w ogromnej większość złożony z naszych absolwentów w składzie: mgr inż. arch.,  arch. krajobrazu Wojciech Kawalec, mgr inż. arch. krajobrazu Laura Klimczak, mgr inż. arch. krajobrazu Sebastian Kochel, mgr inż. arch. krajobrazu Jan Kocieniewski, dr inż. arch., arch. krajobrazu Miłosz Zieliński otrzymał wyróżnienie. Dodatkowo Pani Laura Klimczak jest słuchaczką studiów doktoranckich, a Pan Miłosz Zieliński adiunktem w Instytucie Architektury Krajobrazu WA PK.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zachęcamy do głosowania na jedną z czterech prac – tą drogą wyłoniona zostanie koncepcja zrealizowania na Zakrzówku.
Ze szczegółowymi projektami można zapoznać się na stronie konkursu.

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.