ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE ZAKRZÓWKA.

Wyniki konkursu na projekt studialny dla zagospodarowania terenu Zakrzówka!
Sukcesy naszych absolwentów i pracowników!
W rozstrzygniętym międzynarodowym konkursie architektoniczno-urbanistycznym na projekt parku na krakowskim Zakrzówku  nagrodzono naszych absolwentów i pracowników.
II nagrodą uhonorowano zespół, w którego składzie była absolwentka Architektury Krajobrazu, a aktualnie studentka studiów doktoranckich mgr inż. architekt krajobrazu Katarzyna Elwart.
W dwuosobowym zespole nagrodzonym III nagrodą równorzędną była Pani Marta Tomasiak będąca absolwentką naszego wydziału na studiach inżynierskich.
Zespół w ogromnej większość złożony z naszych absolwentów w składzie: mgr inż. arch.,  arch. krajobrazu Wojciech Kawalec, mgr inż. arch. krajobrazu Laura Klimczak, mgr inż. arch. krajobrazu Sebastian Kochel, mgr inż. arch. krajobrazu Jan Kocieniewski, dr inż. arch., arch. krajobrazu Miłosz Zieliński otrzymał wyróżnienie. Dodatkowo Pani Laura Klimczak jest słuchaczką studiów doktoranckich, a Pan Miłosz Zieliński adiunktem w Instytucie Architektury Krajobrazu WA PK.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zachęcamy do głosowania na jedną z czterech prac – tą drogą wyłoniona zostanie koncepcja zrealizowania na Zakrzówku.
Ze szczegółowymi projektami można zapoznać się na stronie konkursu.

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.