ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE ZAKRZÓWKA.

Wyniki konkursu na projekt studialny dla zagospodarowania terenu Zakrzówka!
Sukcesy naszych absolwentów i pracowników!
W rozstrzygniętym międzynarodowym konkursie architektoniczno-urbanistycznym na projekt parku na krakowskim Zakrzówku  nagrodzono naszych absolwentów i pracowników.
II nagrodą uhonorowano zespół, w którego składzie była absolwentka Architektury Krajobrazu, a aktualnie studentka studiów doktoranckich mgr inż. architekt krajobrazu Katarzyna Elwart.
W dwuosobowym zespole nagrodzonym III nagrodą równorzędną była Pani Marta Tomasiak będąca absolwentką naszego wydziału na studiach inżynierskich.
Zespół w ogromnej większość złożony z naszych absolwentów w składzie: mgr inż. arch.,  arch. krajobrazu Wojciech Kawalec, mgr inż. arch. krajobrazu Laura Klimczak, mgr inż. arch. krajobrazu Sebastian Kochel, mgr inż. arch. krajobrazu Jan Kocieniewski, dr inż. arch., arch. krajobrazu Miłosz Zieliński otrzymał wyróżnienie. Dodatkowo Pani Laura Klimczak jest słuchaczką studiów doktoranckich, a Pan Miłosz Zieliński adiunktem w Instytucie Architektury Krajobrazu WA PK.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zachęcamy do głosowania na jedną z czterech prac – tą drogą wyłoniona zostanie koncepcja zrealizowania na Zakrzówku.
Ze szczegółowymi projektami można zapoznać się na stronie konkursu.

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.