ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE ZAKRZÓWKA.

Wyniki konkursu na projekt studialny dla zagospodarowania terenu Zakrzówka!
Sukcesy naszych absolwentów i pracowników!
W rozstrzygniętym międzynarodowym konkursie architektoniczno-urbanistycznym na projekt parku na krakowskim Zakrzówku  nagrodzono naszych absolwentów i pracowników.
II nagrodą uhonorowano zespół, w którego składzie była absolwentka Architektury Krajobrazu, a aktualnie studentka studiów doktoranckich mgr inż. architekt krajobrazu Katarzyna Elwart.
W dwuosobowym zespole nagrodzonym III nagrodą równorzędną była Pani Marta Tomasiak będąca absolwentką naszego wydziału na studiach inżynierskich.
Zespół w ogromnej większość złożony z naszych absolwentów w składzie: mgr inż. arch.,  arch. krajobrazu Wojciech Kawalec, mgr inż. arch. krajobrazu Laura Klimczak, mgr inż. arch. krajobrazu Sebastian Kochel, mgr inż. arch. krajobrazu Jan Kocieniewski, dr inż. arch., arch. krajobrazu Miłosz Zieliński otrzymał wyróżnienie. Dodatkowo Pani Laura Klimczak jest słuchaczką studiów doktoranckich, a Pan Miłosz Zieliński adiunktem w Instytucie Architektury Krajobrazu WA PK.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zachęcamy do głosowania na jedną z czterech prac – tą drogą wyłoniona zostanie koncepcja zrealizowania na Zakrzówku.
Ze szczegółowymi projektami można zapoznać się na stronie konkursu.

data publikacji: 27-09-2016    edycja: 27-09-2016

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.