Międzynarodowy Kongres CTV, 6 – 8 lipca 2016r.

ctv_plakat_mW dniach 6-8 lipca 2016r. miał miejsce 11 Międzynarodowy Kongres z cyklu CTV Ciudad y Territorio Virtual (Virtual Cities and Territories) zorganizowany przez Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, oraz Centre de Política de Sòl i Valoracions Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona, Universitat Politecnica de Catalunya

Tematem interdyscyplinarnego Kongresu, w którym wzięło udział ponad stu gości z Europy i Ameryki Łacińskiej było: „Back to the sense of the city”.

Zapraszamy na stronę Kongresu: ctv2016.pk.edu.pl, gdzie dostępny jest fotoreportaż z wydarzenia.

data publikacji: 28-09-2016    edycja: 28-09-2016

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.