Międzynarodowy Kongres CTV, 6 – 8 lipca 2016r.

ctv_plakat_mW dniach 6-8 lipca 2016r. miał miejsce 11 Międzynarodowy Kongres z cyklu CTV Ciudad y Territorio Virtual (Virtual Cities and Territories) zorganizowany przez Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, oraz Centre de Política de Sòl i Valoracions Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona, Universitat Politecnica de Catalunya

Tematem interdyscyplinarnego Kongresu, w którym wzięło udział ponad stu gości z Europy i Ameryki Łacińskiej było: „Back to the sense of the city”.

Zapraszamy na stronę Kongresu: ctv2016.pk.edu.pl, gdzie dostępny jest fotoreportaż z wydarzenia.

data publikacji: 28-09-2016    edycja: 28-09-2016

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00