Międzynarodowy Kongres CTV, 6 – 8 lipca 2016r.

ctv_plakat_mW dniach 6-8 lipca 2016r. miał miejsce 11 Międzynarodowy Kongres z cyklu CTV Ciudad y Territorio Virtual (Virtual Cities and Territories) zorganizowany przez Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, oraz Centre de Política de Sòl i Valoracions Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona, Universitat Politecnica de Catalunya

Tematem interdyscyplinarnego Kongresu, w którym wzięło udział ponad stu gości z Europy i Ameryki Łacińskiej było: „Back to the sense of the city”.

Zapraszamy na stronę Kongresu: ctv2016.pk.edu.pl, gdzie dostępny jest fotoreportaż z wydarzenia.

data publikacji: 28-09-2016    edycja: 28-09-2016

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.