Międzynarodowy Kongres CTV, 6 – 8 lipca 2016r.

ctv_plakat_mW dniach 6-8 lipca 2016r. miał miejsce 11 Międzynarodowy Kongres z cyklu CTV Ciudad y Territorio Virtual (Virtual Cities and Territories) zorganizowany przez Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, oraz Centre de Política de Sòl i Valoracions Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona, Universitat Politecnica de Catalunya

Tematem interdyscyplinarnego Kongresu, w którym wzięło udział ponad stu gości z Europy i Ameryki Łacińskiej było: „Back to the sense of the city”.

Zapraszamy na stronę Kongresu: ctv2016.pk.edu.pl, gdzie dostępny jest fotoreportaż z wydarzenia.

data publikacji: 28-09-2016    edycja: 28-09-2016

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.