Konferencja „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku”

meemfmebfhcnfcedSerdecznie zapraszany do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku” która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 w Warszawie w auli ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Oczekujemy na zgłoszenia wystąpień oraz publikacji w wydawnictwie pokonferencyjnym.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konserwacja.pk.edu.pl/archXXpl/

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 03-10-2016

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.