Konferencja „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku”

meemfmebfhcnfcedSerdecznie zapraszany do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku” która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 w Warszawie w auli ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Oczekujemy na zgłoszenia wystąpień oraz publikacji w wydawnictwie pokonferencyjnym.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konserwacja.pk.edu.pl/archXXpl/

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 03-10-2016

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.