Konferencja „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku”

meemfmebfhcnfcedSerdecznie zapraszany do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku” która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 w Warszawie w auli ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Oczekujemy na zgłoszenia wystąpień oraz publikacji w wydawnictwie pokonferencyjnym.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konserwacja.pk.edu.pl/archXXpl/

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 03-10-2016

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.