Konferencja „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku”

meemfmebfhcnfcedSerdecznie zapraszany do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ochrona dziedzictwa architektury i urbanistyki 2 płowy XX wieku” która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 w Warszawie w auli ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Oczekujemy na zgłoszenia wystąpień oraz publikacji w wydawnictwie pokonferencyjnym.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konserwacja.pk.edu.pl/archXXpl/

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 03-10-2016

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.