Współpraca Chemobudowy Kraków i Wydziału Architektury P.K.

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Architektury prof. dr hab. inż. arch. J. Gyurkovicha  oraz w imieniu własnym dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu i Dyrektorowi Naczelnemu „Chemobudowy Kraków”, mgr inż. Wojciechowi Wojtowiczowi za  wyrażoną chęć  współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej.

dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 08-02-2017

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.