Współpraca Chemobudowy Kraków i Wydziału Architektury P.K.

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Architektury prof. dr hab. inż. arch. J. Gyurkovicha  oraz w imieniu własnym dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu i Dyrektorowi Naczelnemu „Chemobudowy Kraków”, mgr inż. Wojciechowi Wojtowiczowi za  wyrażoną chęć  współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej.

dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 08-02-2017

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.