Współpraca Chemobudowy Kraków i Wydziału Architektury P.K.

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Architektury prof. dr hab. inż. arch. J. Gyurkovicha  oraz w imieniu własnym dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu i Dyrektorowi Naczelnemu „Chemobudowy Kraków”, mgr inż. Wojciechowi Wojtowiczowi za  wyrażoną chęć  współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej.

dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym

data publikacji: 03-10-2016    edycja: 08-02-2017

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.