Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Doroty Janisio-Pawłowskiej, która odbędzie się w dniu 27 października 2016 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali 302 gmachu Wydziału Budownictwa i Architektury przy al. Piastów 50 w Szczecinie.

Temat rozprawy doktorskiej:

„Ewolucja myśli architektonicznej w obiektach sakralnych na terenie Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej”.

 

Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Adam Maria Szymski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. arch. Jan Rabiej (Politechnika Śląska w Gliwicach), dr hab. Andrzej Majdowski, prof. UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

data publikacji: 14-10-2016    edycja: 14-10-2016

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of...

Dnia 14.06. 2022. na WA PK odbyły się Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of solidarity in the face of the contemporary threats”.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco

W dniach 13. 05.2022. 14.05.2022 - odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco dedykowana studentom i doktorantom.

Debata „Łączymy siły!

W dniu 12.05.2022. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej odbyła się otwarta debata pod hasłem „Łączymy siły! Współpraca na rzecz przestrzeni dostępnej w kontekście projektowania zrównoważonego.”

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!