WYRÓŻNIENIE KONKURSIE INTERNATIONAL STEEL DESIGN COMPETITION

Studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej Karolina Rachwał i Janusz Ziobrowski wraz z Yiwen Wu z China Southeast University zdobyli wyróżnienie w konkursie International Steel Design Competition, jaki co roku ogłasza ACSA (stowarzyszenie szkół architektonicznych w USA). W konkursie brało udział 125 zespołów, a jury konkursu przyznało honorowe wyróżnienie za ich projekt wieżowca “Voided Tower” w Chicago. W semestrze letnim 2015-16 odbywali oni studia w College of Architecture & Design University of Tennessee w ramach programu wymiany z Wydziałem Architektury PK. Szczegóły konkursu: http://archdesign.utk.edu/students-place-in-international-design-competition/

data publikacji: 18-10-2016    edycja: 21-11-2016

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.