Współpraca Miasta Bochnia z Wydziałem Architektury PK

Podpisanie listów intencyjnych o wzajemnej współpracy Urząd Miasta Bochnia i Wydział Architektury P.K. – 03.02.2017

Pan Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński oraz Pan Dziekan Wydziału Architektury prof.dr hab. inż. arch. J. Gyurkovich.

data publikacji: 08-02-2017    edycja: 08-02-2017

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera