VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA – INTERNATIONAL CONFERENCE ON CONSTRUCTED ENVIRONMENT

Zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. International Conference on Constructed Environment, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017 r. w Krakowie.

Zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. International Conference on Constructed Environment (akronim CEC), współorganizowanej przez Illinois University at Urbana Champaign Research Park (USA) i Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne dotyczące szeroko pojętego środowiska zbudowanego (constructed environment). Obrady prowadzone będą w czterech tematycznych sesjach: 1. Design and Planning Processes, 2. Building Processes, 3. Environmental Impact i 4. Social Impact.

WYKŁADY PLENARNE:

Prof. Monika Büscher, Professor of Sociology, Director of the Centre for Mobilities Research, and Associate Director of the Institute for Social Futures, Lancaster University, Wielka Brytania.

Prof. Miroslaw J. Skibniewski, A. James Clark Endowed Chair Professor, Department of Civil and Environmental Engineering, University of Maryland, College Park, USA.

PRZEWODNICZĄCY RADY NAUKOWEJ:

Prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich, Dziekan Wydziału Architektury PK, Polska.

Prof. Jeffery S. Poss, University of Illinois at Urbana- Champaign Research Park, USA.

KLUCZOWE DATY dla uczestników zgłaszających ARTYKUŁ (i referat):

10.02.2017 – Zgłoszenie uczestnictwa wraz z tytułem i streszczeniem (150-200 słów) – platforma Common Ground.

24.02.2017 – Wstępna kwalifikacja na podstawie streszczenia

15.04.2017 – Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej

15.05.2017 – Nadesłanie artykułów (min. 20 000 znaków) w formie zgodnej z wymaganiami edytorskimi wydawnictwa Journal of Constructed Environment

do ok. 14.09.2017 – Proces recenzencki

KLUCZOWE DATY dla uczestników zgłaszających tylko REFERAT:

30.03.2017 – Zgłoszenie uczestnictwa wraz z tytułem i streszczeniem referatu (150-200 słów) –  platforma Common Ground.

17.02.2017 – Wstępna kwalifikacja na podstawie streszczenia

15.04.2017 – Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o rejestrację wraz ze złożeniem streszczenia (artykułu i/lub referatu) za pośrednictwem platformy on-line Common Ground.

Tych z Państwa, którzy chcieliby otrzymać wsparcie ze strony Organizatorów w zakresie zgłaszania uczestnictwa na preferencyjnych cenach (wynikających z polskiego obywatelstwa), prosimy także o wypełnienie polskiego formularza on-line.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z zespołem organizacyjnym: moc.l1506203791iamg@1506203791kpaw.1506203791cec1506203791.

Komunikat konferencyjny: tu.

Strona wydarzenia: tu.

Serdecznie zapraszamy zapraszamy do udziału w konferencji,

Prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich

Przewodniczący Rady Naukowej Konferencji

Dziekan Wydziału Architektury PK

Dr inż. arch. Ewelina Woźniak-Szpakiewicz

Sekretarz Organizacyjnych CEC 2017

Wydział Architektury PK

data publikacji: 14-02-2017    edycja: 14-02-2017

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.