XI Międzynarodowa Konferencja NBTAD

Instytut Projektowania Budowlanego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, Sekcja Budownictwa Ogólnego Komisji Urbanistyki i Architektury PAN oddział Kraków oraz WIETE – World Institute for Engineering and Technology Education zorganizowali w Krakowie XI Międzynarodową Konferencję NBTAD w dniach 13-14.10.2016.

Tematyka  konferencji dotyczyła zagadnień związanych z nowymi technologiami budowlanymi w architekturze i architekturze krajobrazu oraz procesami i metodami kształcenia architektów i inżynierów.

Celem konferencji była wymiana poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem współczesnych technologii budowlanych w Polsce i za granicą. Prezentowane były najnowszych osiągnięcia w badaniach teoretycznych i doświadczeniach projektowo-realizacyjnych oraz szeroka i otwarta dyskusja nad nimi. Wnioski z dyskusji miały wspierać z jednej strony praktykę zawodową, a z drugiej wskazywać kierunki badań naukowych. Innym ważnym celem konferencji było rozpowszechnienie prezentowanych zagadnień wśród inżynierów praktyków, projektantów i wykonawców. Edukacja architektów i inżynierów była również ważnym celem tej konferencji.

Konferencji towarzyszyły wystawy: „Konkurs studencki na projekt jednorodzinnego energooszczędnego budynku mieszkalnego” oraz „Współpraca międzynarodowa Instytutu Projektowania Budowlanego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej”.

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji.

data publikacji: 14-02-2017    edycja: 14-02-2017

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.