Przekazanie umowy o wzajemnej współpracy

Przedstawiciele Firmy  ALUPROF S.A. : Pani Magdalena Kwiecień  – koordynator ds. marketingu oraz Pan Michał Marcinowski – Specjalista ds.Projektowania,  Pan Dziekan Wydziału Architektury prof.dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca.

data publikacji: 05-04-2017    edycja: 05-04-2017

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.