Przekazanie umowy o wzajemnej współpracy

Przedstawiciele Firmy  ALUPROF S.A. : Pani Magdalena Kwiecień  – koordynator ds. marketingu oraz Pan Michał Marcinowski – Specjalista ds.Projektowania,  Pan Dziekan Wydziału Architektury prof.dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca.

data publikacji: 05-04-2017    edycja: 05-04-2017

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.