Przekazanie umowy o wzajemnej współpracy

Przedstawiciele Firmy  ALUPROF S.A. : Pani Magdalena Kwiecień  – koordynator ds. marketingu oraz Pan Michał Marcinowski – Specjalista ds.Projektowania,  Pan Dziekan Wydziału Architektury prof.dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca.

data publikacji: 05-04-2017    edycja: 05-04-2017

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera