Przekazanie umowy o wzajemnej współpracy

Przedstawiciele Firmy  ALUPROF S.A. : Pani Magdalena Kwiecień  – koordynator ds. marketingu oraz Pan Michał Marcinowski – Specjalista ds.Projektowania,  Pan Dziekan Wydziału Architektury prof.dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z samorządem i otoczeniem gospodarczym dr hab. inż. arch. Krystyna Paprzyca.

data publikacji: 05-04-2017    edycja: 05-04-2017

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.