Wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie

04. 04. 2017 wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie. Przedstawiciele Firmy NORLYS: Pan Prezes – Leszek Kordek, Pani Adriana Książek – Grzegorczyk – Kierownik działu  marketingu i sprzedaży, Pani Joanna Sarata – Asystent Prezesa, oraz Pan Mateusz Ludwiszewski – informatyk.

data publikacji: 11-04-2017    edycja: 11-04-2017

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera