Wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie

04. 04. 2017 wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie. Przedstawiciele Firmy NORLYS: Pan Prezes – Leszek Kordek, Pani Adriana Książek – Grzegorczyk – Kierownik działu  marketingu i sprzedaży, Pani Joanna Sarata – Asystent Prezesa, oraz Pan Mateusz Ludwiszewski – informatyk.

data publikacji: 11-04-2017    edycja: 11-04-2017

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.