Wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie

04. 04. 2017 wykład pt. Światło w Architekturze – tereny śródmiejskie. Przedstawiciele Firmy NORLYS: Pan Prezes – Leszek Kordek, Pani Adriana Książek – Grzegorczyk – Kierownik działu  marketingu i sprzedaży, Pani Joanna Sarata – Asystent Prezesa, oraz Pan Mateusz Ludwiszewski – informatyk.

data publikacji: 11-04-2017    edycja: 11-04-2017

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.