Wakacje z zabytkami – bezpłatny obóz wolontariacki w Głuchołazach

Fundacja Benevolens zaprasza na obóz wolontariacki w Głuchołazach (woj. opolskie). Będziesz mógł/a spędzić pięć dni w uzdrowiskowej miejscowości w Górach Opawskich, w malowniczym, zabytkowym parku, poznać historię oraz klimat tego miejsca, zagadnienia związane z dziedzictwem kulturowym, jego ochroną, inwentaryzacją i rozpowszechnianiem, zapoznasz się też z architekturą i różnorodnością przyrodniczą charakterystyczną dla tego miejsca.

Nie zabraknie również wolontariatu, czyli w miłym towarzystwie pomożesz przy pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem części zabytkowego parku zdrojowego. Nie ominie Cię praca fizyczna, ale też rozrywki. Będziesz mógł/a uczestniczyć w plenerze malarskim, wycieczkach krajoznawczych oraz ciekawych wykładach przyrodniczo-kulturowych.

Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie oraz na stronie www.benevolens.eu/wolontariat.html

Projekt „Obóz wolontariacki w zabytkowym parku w Głuchołazach” dofinansowano w ramach Programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wolontariat dla dziedzictwa.

wolontariat_benevolens1

data publikacji: 15-05-2017    edycja: 15-05-2017

Zebranie Studenckich Kół Naukowych PK

Zapraszam na posiedzenie Studenckich Kół Naukowych PK w dnia 1.12.2017r

„Architecture as a Dialogue of Cultures” – prezentac...

Zapraszamy na prezentację publikacji "Architecture as a Dialogue of Cultures", autorstwa dr hab. inż. arch. Kazimierz Butelski prof. PK

Podyplomowe studia z zakresu badań i analiz architektury historycznej

Zapraszamy na podyplomowe studia z zakresu badań i analiz architektury historycznej prowadzonych w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków WA PK.

Wykład pt. Systemy ALUPROF w nowoczesnym i zabytkowym budownictwie