Wakacje z zabytkami – bezpłatny obóz wolontariacki w Głuchołazach

Fundacja Benevolens zaprasza na obóz wolontariacki w Głuchołazach (woj. opolskie). Będziesz mógł/a spędzić pięć dni w uzdrowiskowej miejscowości w Górach Opawskich, w malowniczym, zabytkowym parku, poznać historię oraz klimat tego miejsca, zagadnienia związane z dziedzictwem kulturowym, jego ochroną, inwentaryzacją i rozpowszechnianiem, zapoznasz się też z architekturą i różnorodnością przyrodniczą charakterystyczną dla tego miejsca.

Nie zabraknie również wolontariatu, czyli w miłym towarzystwie pomożesz przy pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem części zabytkowego parku zdrojowego. Nie ominie Cię praca fizyczna, ale też rozrywki. Będziesz mógł/a uczestniczyć w plenerze malarskim, wycieczkach krajoznawczych oraz ciekawych wykładach przyrodniczo-kulturowych.

Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie oraz na stronie www.benevolens.eu/wolontariat.html

Projekt „Obóz wolontariacki w zabytkowym parku w Głuchołazach” dofinansowano w ramach Programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wolontariat dla dziedzictwa.

wolontariat_benevolens1

data publikacji: 15-05-2017    edycja: 15-05-2017

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.