Wakacje z zabytkami – bezpłatny obóz wolontariacki w Głuchołazach

Fundacja Benevolens zaprasza na obóz wolontariacki w Głuchołazach (woj. opolskie). Będziesz mógł/a spędzić pięć dni w uzdrowiskowej miejscowości w Górach Opawskich, w malowniczym, zabytkowym parku, poznać historię oraz klimat tego miejsca, zagadnienia związane z dziedzictwem kulturowym, jego ochroną, inwentaryzacją i rozpowszechnianiem, zapoznasz się też z architekturą i różnorodnością przyrodniczą charakterystyczną dla tego miejsca.

Nie zabraknie również wolontariatu, czyli w miłym towarzystwie pomożesz przy pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem części zabytkowego parku zdrojowego. Nie ominie Cię praca fizyczna, ale też rozrywki. Będziesz mógł/a uczestniczyć w plenerze malarskim, wycieczkach krajoznawczych oraz ciekawych wykładach przyrodniczo-kulturowych.

Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie oraz na stronie www.benevolens.eu/wolontariat.html

Projekt „Obóz wolontariacki w zabytkowym parku w Głuchołazach” dofinansowano w ramach Programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wolontariat dla dziedzictwa.

wolontariat_benevolens1

data publikacji: 15-05-2017    edycja: 15-05-2017

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00

Wykład profesora Rafiego Segala 28.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Collective Living", który odbędzie się w dniu 28 maja 2018 o godzinie 13:15 w sali 6 w Budynku WA ul. Warszawska 24.

Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Public Architecture for the Future City", który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24.

Oferta pracy / praktyk zawodowych dla studentów.

Firma "Grupa 68 Architekci" poszukuje studentów na praktyki zawodowe.