Wakacje z zabytkami – bezpłatny obóz wolontariacki w Głuchołazach

Fundacja Benevolens zaprasza na obóz wolontariacki w Głuchołazach (woj. opolskie). Będziesz mógł/a spędzić pięć dni w uzdrowiskowej miejscowości w Górach Opawskich, w malowniczym, zabytkowym parku, poznać historię oraz klimat tego miejsca, zagadnienia związane z dziedzictwem kulturowym, jego ochroną, inwentaryzacją i rozpowszechnianiem, zapoznasz się też z architekturą i różnorodnością przyrodniczą charakterystyczną dla tego miejsca.

Nie zabraknie również wolontariatu, czyli w miłym towarzystwie pomożesz przy pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem części zabytkowego parku zdrojowego. Nie ominie Cię praca fizyczna, ale też rozrywki. Będziesz mógł/a uczestniczyć w plenerze malarskim, wycieczkach krajoznawczych oraz ciekawych wykładach przyrodniczo-kulturowych.

Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie oraz na stronie www.benevolens.eu/wolontariat.html

Projekt „Obóz wolontariacki w zabytkowym parku w Głuchołazach” dofinansowano w ramach Programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wolontariat dla dziedzictwa.

wolontariat_benevolens1

data publikacji: 15-05-2017    edycja: 15-05-2017

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.