Wystawa – wręczenie dyplomów i nagród

Podczas otwarcia wystawy n.t. Uczelnia – Samorząd – Biznes 16.05. 2017 r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawiciela firmy Wiśniowski – Pana Wiesława PIÓRO pełnomocnika Zarządu ds. kontaktów z otoczeniem biznesu, studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w ramach porozumienia przygotowali jako pracę magisterską projekt pod nazwą „Centrum hotelowo – konferencyjne nad Jeziorem Rożnowskim”.

data publikacji: 14-06-2017    edycja: 14-06-2017

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.