Wystawa – wręczenie dyplomów i nagród

Podczas otwarcia wystawy n.t. Uczelnia – Samorząd – Biznes 16.05. 2017 r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawiciela firmy Wiśniowski – Pana Wiesława PIÓRO pełnomocnika Zarządu ds. kontaktów z otoczeniem biznesu, studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w ramach porozumienia przygotowali jako pracę magisterską projekt pod nazwą „Centrum hotelowo – konferencyjne nad Jeziorem Rożnowskim”.

data publikacji: 14-06-2017    edycja: 14-06-2017

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.