Wystawa – wręczenie dyplomów i nagród

Podczas otwarcia wystawy n.t. Uczelnia – Samorząd – Biznes 16.05. 2017 r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawiciela firmy Wiśniowski – Pana Wiesława PIÓRO pełnomocnika Zarządu ds. kontaktów z otoczeniem biznesu, studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w ramach porozumienia przygotowali jako pracę magisterską projekt pod nazwą „Centrum hotelowo – konferencyjne nad Jeziorem Rożnowskim”.

data publikacji: 14-06-2017    edycja: 14-06-2017

Architektura w przestrzeni sztuk 2019

Doroczna wystawa prac dyplomowych magisterskich absolwentów WA PK w Pałacu Sztuki.

Wycieczka architektoniczna

Oddział Gorzowski SARP zaprasza członków oraz osoby zaprzyjaźnione na ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie.

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.