Wystawa – wręczenie dyplomów i nagród

Podczas otwarcia wystawy n.t. Uczelnia – Samorząd – Biznes 16.05. 2017 r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawiciela firmy Wiśniowski – Pana Wiesława PIÓRO pełnomocnika Zarządu ds. kontaktów z otoczeniem biznesu, studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w ramach porozumienia przygotowali jako pracę magisterską projekt pod nazwą „Centrum hotelowo – konferencyjne nad Jeziorem Rożnowskim”.

data publikacji: 14-06-2017    edycja: 14-06-2017

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego - stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego

Konkurs o Nagrodę NIAiU za najlepsze prace magisterskie

Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych.

III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” oraz D&am...

III Forum Gospodarcze Budownictwa "Build4Future" oraz D&A Forum Designu i Architektury