Wystawa – wręczenie dyplomów i nagród

Podczas otwarcia wystawy n.t. Uczelnia – Samorząd – Biznes 16.05. 2017 r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawiciela firmy Wiśniowski – Pana Wiesława PIÓRO pełnomocnika Zarządu ds. kontaktów z otoczeniem biznesu, studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, który w ramach porozumienia przygotowali jako pracę magisterską projekt pod nazwą „Centrum hotelowo – konferencyjne nad Jeziorem Rożnowskim”.

data publikacji: 14-06-2017    edycja: 14-06-2017

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00