Konkurs na najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań już po raz jedenasty ufundowało nagrodę dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagroda została wręczona w dniu 3 czerwca 2017 r. podczas konferencji towarzyszącej 122. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań wybitnemu studentowi II stopnia, Robertowi Dudzie, za osiągnięcie najwyższej średniej z przedmiotów projektowych i budownictwa na poziomie 4,95 i średniej z wszystkich przedmiotów podczas całych studiów – 4,84. Uroczystego wręczenia nagrody dokonali dr hab. inż. arch. Anna Kantarek, prof PK – przewodnicząca Sądu Konkursowego, Tytus Misiak – członek Zarządu SBDiM, Lucyna Płonka – dyrektor biura SBDiM, dr inż. arch. Rafał Zawisza – Prodziekan Wydziału Architektury. Po otrzymaniu wyróżnienia laureat zaprezentował swoje dotychczasowe osiągnięcia projektowe.

data publikacji: 20-06-2017    edycja: 20-06-2017

Praca dla studentów

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Energetyki AGH poszukuje studentów do prac zleconych w realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą DELPHI.

Konferencja PARKINGI I GARAŻE KRAKÓW 2017

Czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach?

Projekt NAUKOWIEC

W dniach 10-12 października 2017 roku na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) odbędzie się cykl warsztatów, szkoleń i dyskusji skierowanych do młodych naukowców, doktorantów.

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej