Konkurs na najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań już po raz jedenasty ufundowało nagrodę dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagroda została wręczona w dniu 3 czerwca 2017 r. podczas konferencji towarzyszącej 122. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań wybitnemu studentowi II stopnia, Robertowi Dudzie, za osiągnięcie najwyższej średniej z przedmiotów projektowych i budownictwa na poziomie 4,95 i średniej z wszystkich przedmiotów podczas całych studiów – 4,84. Uroczystego wręczenia nagrody dokonali dr hab. inż. arch. Anna Kantarek, prof PK – przewodnicząca Sądu Konkursowego, Tytus Misiak – członek Zarządu SBDiM, Lucyna Płonka – dyrektor biura SBDiM, dr inż. arch. Rafał Zawisza – Prodziekan Wydziału Architektury. Po otrzymaniu wyróżnienia laureat zaprezentował swoje dotychczasowe osiągnięcia projektowe.

data publikacji: 20-06-2017    edycja: 20-06-2017

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.