PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2017/2018

SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zaprasza do wzięcia udziału w  Programie Stypendialnym dla szczególnie uzdolnionych na lata 2017/2018.

• Program wsparcia stypendialnego przeznaczony jest dla:

– uczniów szkół podstawowych,
    – uczniów gimnazjów,
    – uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
    – studentów.

• Nabór na stypendia odbywa się w poszczególnych kategoriach:

– naukowe,
    – artystyczne,
    – sportowe,
    – stażowe,
    – kluczowe,
    – wyjazdowe.

Już niedługo na stronie Fundacji pojawi się Regulamin Programu Stypendialnego 2017/2018 oraz możliwość wypełniania wniosków online. Zachęcamy więc do śledzenia naszej strony http://sapereauso.org oraz fanepage’a.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

data publikacji: 12-07-2017    edycja: 12-07-2017

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.