VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”. Zaproszenie do udziału w Konkursie adresujemy do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.

Kapitule Konkursu przewodniczyć będzie tradycyjnie prof. Leszek Balcerowicz. Osobą odpowiedzialną za organizację prac Kapituły jest prof. Andrzej Kondratowicz. Pozostali członkowie Kapituły to: prof. Elżbieta Adamowicz, prof. Krystyna Bobińska, prof. Henryk Ćwikliński, prof. Urszula Grzelońska, prof. Witold Kwaśnicki, prof. Kamilla Marchewka-Bartkowiak, Paweł Szwarcbach, dr Jerzy Thieme, dr Janusz Rowiński, prof. Andrzej Rzońca, dr Grzegorz Szczodrowski, dr Bohdan Wyżnikiewicz.

Etap przesyłania prac konkursowych rozpocznie się 1 września i potrwa do 22 października. Gala finałowa KME 2017 odbędzie się w połowie grudnia br.

Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne w wysokości 6, 4 i 3 tys. złotych oraz nagrody rzeczowe i upominki od Partnerów Konkursu.

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje dostępne na stronie internetowej TEP:

data publikacji: 12-07-2017    edycja: 12-07-2017

Międzynarodowa Konferencja „DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018&#...

Politechnika Krakowska została zaproszona do objęcia patronatem 20 Edycję Międzynarodowej konferencji "DZIEDZICTWO dla PLANET EARTH 2018" (Florencja, Marzec 2018), której głównym organizatorem jest Fondazione Romualdo Del Bia

Konkurs International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do konkursu International VELUX Award tylko do końca marca! Już niewiele czasu zostało do zakończenia rejestracji w VIII edycji konkursu IVA 2018. Firma VELUX serdecznie za

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

Oferta pracy

Szukamy osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w projektach organizacji ruchu drogowego.