Finał III edycji konkursu w ramach TKWP

FINAŁ III edycji konkursu Technik Komputerowych w Projektowaniu!

Zakończył się konkurs dla studentów I roku pt. „Punkt Informacyjny w górach”Model BIM w Archicadzie organizowany przez Zakład Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej A43Konkurs sponsorowany przez firmę A0 Poligrafia, przy ul Warszawskiej był zwieńczeniem II semestru. Uczestnicy przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu zapoznawali się z podstawami projektowania w nowej technologii BIM na przykładzie małego obiektu informacyjnego w scenerii górskiej. Jednocześnie studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania Archicad 20.

Zwycięzcy III edycji konkursu TKWP:

I miejsce – Radosław Mazgaj

II miejsce – Wiktoria Przybyła

III miejsce – Magdalena Ryś

Wyróżnienia:

Martyna Socha , Daniel Wojsz

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Krystyna Romaniak, prof. PK, dr inż. arch Beata Vogt, dr inż. arch Farid Nassery, mgr inż. arch Marek Cyunel, mgr inż. arch Michał Nessel, mgr inż. arch Szymon Filipowski, mgr inż. arch Maciej Wójtowicz

rm31

rm1

rm2-min

wp3

wp4min

wp1min

mr1

mr3

mr2

data publikacji: 24-07-2017    edycja: 24-07-2017

Dwa konkursy kierowane do studentów oraz młodych projektantów i architektów.

Special offer!!! BA Degree Studies in Architecture in English 2017/20...

Oferta specjalna!!! Studia I stopnia w języku angielskim. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej uruchamia od 1 października 2017 (rok akad. 2017/18) studia I stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim dla

III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w dniach 24-25 listopada 2017 roku organizuje III Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).

Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

9 edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.