Finał III edycji konkursu w ramach TKWP

FINAŁ III edycji konkursu Technik Komputerowych w Projektowaniu!

Zakończył się konkurs dla studentów I roku pt. „Punkt Informacyjny w górach”Model BIM w Archicadzie organizowany przez Zakład Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej A43Konkurs sponsorowany przez firmę A0 Poligrafia, przy ul Warszawskiej był zwieńczeniem II semestru. Uczestnicy przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu zapoznawali się z podstawami projektowania w nowej technologii BIM na przykładzie małego obiektu informacyjnego w scenerii górskiej. Jednocześnie studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania Archicad 20.

Zwycięzcy III edycji konkursu TKWP:

I miejsce – Radosław Mazgaj

II miejsce – Wiktoria Przybyła

III miejsce – Magdalena Ryś

Wyróżnienia:

Martyna Socha , Daniel Wojsz

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Krystyna Romaniak, prof. PK, dr inż. arch Beata Vogt, dr inż. arch Farid Nassery, mgr inż. arch Marek Cyunel, mgr inż. arch Michał Nessel, mgr inż. arch Szymon Filipowski, mgr inż. arch Maciej Wójtowicz

rm31

rm1

rm2-min

wp3

wp4min

wp1min

mr1

mr3

mr2

data publikacji: 24-07-2017    edycja: 24-07-2017

XXIV konferencja naukowa z zakresu sztuki ogrodowej i dendrologii hist...

XXIV konferencja naukowa z zakresu sztuki ogrodowej i dendrologii historycznej 19-20.10.2017

AKCJA SOS 2017 – UCZELNIE SCHRONISKOM

Politechnika po raz pierwszy przystępuje do Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom. Patronem honorowym Akcji jest JM Rektor PK prof. Jan Kazior

Centrum Pedagogiki i Psychologii – rekrutacja na rok 2017/18

Studium pedagogiczne, programy rozwoju osobistego i zawodowego.

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku.