Finał III edycji konkursu w ramach TKWP

FINAŁ III edycji konkursu Technik Komputerowych w Projektowaniu!

Zakończył się konkurs dla studentów I roku pt. „Punkt Informacyjny w górach”Model BIM w Archicadzie organizowany przez Zakład Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej A43Konkurs sponsorowany przez firmę A0 Poligrafia, przy ul Warszawskiej był zwieńczeniem II semestru. Uczestnicy przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu zapoznawali się z podstawami projektowania w nowej technologii BIM na przykładzie małego obiektu informacyjnego w scenerii górskiej. Jednocześnie studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania Archicad 20.

Zwycięzcy III edycji konkursu TKWP:

I miejsce – Radosław Mazgaj

II miejsce – Wiktoria Przybyła

III miejsce – Magdalena Ryś

Wyróżnienia:

Martyna Socha , Daniel Wojsz

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Krystyna Romaniak, prof. PK, dr inż. arch Beata Vogt, dr inż. arch Farid Nassery, mgr inż. arch Marek Cyunel, mgr inż. arch Michał Nessel, mgr inż. arch Szymon Filipowski, mgr inż. arch Maciej Wójtowicz

rm31

rm1

rm2-min

wp3

wp4min

wp1min

mr1

mr3

mr2

data publikacji: 24-07-2017    edycja: 24-07-2017

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.