Finał III edycji konkursu w ramach TKWP

FINAŁ III edycji konkursu Technik Komputerowych w Projektowaniu!

Zakończył się konkurs dla studentów I roku pt. „Punkt Informacyjny w górach”Model BIM w Archicadzie organizowany przez Zakład Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej A43Konkurs sponsorowany przez firmę A0 Poligrafia, przy ul Warszawskiej był zwieńczeniem II semestru. Uczestnicy przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu zapoznawali się z podstawami projektowania w nowej technologii BIM na przykładzie małego obiektu informacyjnego w scenerii górskiej. Jednocześnie studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania Archicad 20.

Zwycięzcy III edycji konkursu TKWP:

I miejsce – Radosław Mazgaj

II miejsce – Wiktoria Przybyła

III miejsce – Magdalena Ryś

Wyróżnienia:

Martyna Socha , Daniel Wojsz

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Krystyna Romaniak, prof. PK, dr inż. arch Beata Vogt, dr inż. arch Farid Nassery, mgr inż. arch Marek Cyunel, mgr inż. arch Michał Nessel, mgr inż. arch Szymon Filipowski, mgr inż. arch Maciej Wójtowicz

rm31

rm1

rm2-min

wp3

wp4min

wp1min

mr1

mr3

mr2

data publikacji: 24-07-2017    edycja: 24-07-2017

Architektura w przestrzeni sztuk 2019

Doroczna wystawa prac dyplomowych magisterskich absolwentów WA PK w Pałacu Sztuki.

Wycieczka architektoniczna

Oddział Gorzowski SARP zaprasza członków oraz osoby zaprzyjaźnione na ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie.

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.