Finał III edycji konkursu w ramach TKWP

FINAŁ III edycji konkursu Technik Komputerowych w Projektowaniu!

Zakończył się konkurs dla studentów I roku pt. „Punkt Informacyjny w górach”Model BIM w Archicadzie organizowany przez Zakład Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej A43Konkurs sponsorowany przez firmę A0 Poligrafia, przy ul Warszawskiej był zwieńczeniem II semestru. Uczestnicy przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu zapoznawali się z podstawami projektowania w nowej technologii BIM na przykładzie małego obiektu informacyjnego w scenerii górskiej. Jednocześnie studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania Archicad 20.

Zwycięzcy III edycji konkursu TKWP:

I miejsce – Radosław Mazgaj

II miejsce – Wiktoria Przybyła

III miejsce – Magdalena Ryś

Wyróżnienia:

Martyna Socha , Daniel Wojsz

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Krystyna Romaniak, prof. PK, dr inż. arch Beata Vogt, dr inż. arch Farid Nassery, mgr inż. arch Marek Cyunel, mgr inż. arch Michał Nessel, mgr inż. arch Szymon Filipowski, mgr inż. arch Maciej Wójtowicz

rm31

rm1

rm2-min

wp3

wp4min

wp1min

mr1

mr3

mr2

data publikacji: 24-07-2017    edycja: 24-07-2017

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.