Szkoła Letnia Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Informujemy, że na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej zainicjowano działalność Szkoły Letniej WA PK. Głównym założeniem Szkoły Letniej jest wsparcie formuły dydaktyczno-naukowej Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej bazującego na dorobku poszczególnych jednostek wydziałowych wraz z praktycznymi i teoretycznymi dokonaniami jej pracowników. Profil Szkoły Letniej ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku biur architektonicznych w Polsce oraz ich oczekiwań w stosunku do jakości dydaktyki na WA PK. Celem powstania Szkoły Letniej WA PK jest także pogłębienie i kontynuacja wieloletnich kontaktów pracowników WA PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz podtrzymanie współpracy z ich wykładowcami.

Zajęcia w ramach Szkół Letnich są rozszerzeniem dydaktyki prowadzonej na krajowych oraz zagranicznych Wydziałach Architektury. Podstawową formułą zajęć jest myślenie o problemach współczesnej architektury i urbanistyki, a także  rozumienie i interpretacja budulca architektury. W warsztatowym systemie edukacji Szkół Letnich przewiduje się wsparcie realizacji programu wykładami i prezentacjami profesorów z ośrodków akademickich polskich i zagranicznych, doświadczonych architektów, przedstawicieli branżowych, technologów itd.

Tematem wszystkich edycji Szkół Letnich WA PK jest hasło Architektura jako doświadczenie.

Termin: 16-27.07.2018 r.

Miejsce: Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Strona Szkoły Letniej WA PK: www.cracowsummerarchitecture.pk.edu.pl;

adres e-mail: lp.ud1540057268e.kp@1540057268erutc1540057268etihc1540057268rarem1540057268muswo1540057268carc1540057268

Szczegółowy harmonogram juz wkrótce na stronie www.

plakata-szkola-letnia-2018-m

data publikacji: 18-11-2017    edycja: 18-11-2017

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.