Zebranie Studenckich Kół Naukowych PK

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie SKN PK, które odbędzie się dnia 1.12.2017r o godzinie 13.00 w sali Senackiej Politechniki Krakowskiej.

Tematyka zebrania

1. Podsumowanie działalności Kół Naukowych w roku akademickim 2016/2017 (przedstawiciele Wydziałów referują swoje osiągnięcia uzyskane w tym okresie – jedna zbiorcza prezentacja z każdego Wydziału).
  2. Sprawy różne.

Przewidywany czas zebrania około 2 h.

data publikacji: 18-11-2017    edycja: 18-11-2017

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.