Zebranie Studenckich Kół Naukowych PK

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie SKN PK, które odbędzie się dnia 1.12.2017r o godzinie 13.00 w sali Senackiej Politechniki Krakowskiej.

Tematyka zebrania

1. Podsumowanie działalności Kół Naukowych w roku akademickim 2016/2017 (przedstawiciele Wydziałów referują swoje osiągnięcia uzyskane w tym okresie – jedna zbiorcza prezentacja z każdego Wydziału).
  2. Sprawy różne.

Przewidywany czas zebrania około 2 h.

data publikacji: 18-11-2017    edycja: 18-11-2017

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00