Konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce.

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych materiałów budowlanych: Wienerberger, Roben, Lode, Klinkier Przysucha i ZCE Gołowczyński.

W ramach konkursu, w którym wykorzystane zostaną wyroby klinkierowe na elewacji budynków przewidziano dwie kategorie:

Kategoria I – Budownictwo mieszkaniowe – Dom jednorodzinny, wolnostojący.

Kategoria II – Budownictwo przyszłości (kreatywność).

Nagrodami będą:

I nagroda:

5.000.- zł., oraz dwumiesięczny płatny staż dla jednej osoby, w jednym z dwóch renomowanych biur projektowych :

• FS&P ARCUS Sp. z o.o. – Warszawa (nagroda w kategorii I)
  • KURYŁOWICZ & ASOCIATE – Warszawa (nagroda w kategorii II)

II nagroda: 5 000 zł

III nagroda: 3 000 zł

Jury konkursu to uznani architekci:

Tomasz Konior

Mariusz Ścisło

Dorota Szlachcic

Grzegorz Stiasny

Marek Furmańczyk.

data publikacji: 20-11-2017    edycja: 20-11-2017

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00