Pokaż #cowieszjak? i wygraj płatny staż!

eactive_platny-staz_strona-internetowa_v2b
Ruszyła druga edycja konkursu „Wiesz jak? Wygraj płatny staż!” organizowanego przez agencję marketingu internetowego EACTIVE. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny, płatny staż

w jednym z czterech działów firmy: pozycjonowania, Google AdWords, analityki internetowej lub  content marketingu. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Odpowiedzieć na pytanie #cowieszjak? w formie krótkiego video lub grafiki/kolarzu. Zgłoszenia można wysyłać do 21.01.2018r.

Dlaczego staż w EACTIVE to wartościowa opcja na pierwsze lub kolejne doświadczenie zawodowe? Firma może poszczycić się tytułem Partnera Google Premium, który jest przyznawany tylko najbardziej cenionym agencjom. Od 17 lat nieustannie się rozwija, czego dowodem jest ciągły wzrost liczby klientów, realizowanych projektów oraz pozycja TOP3 pod względem kluczowych fraz dotyczących pozycjonowania. W związku tym rosną również jej potrzeby rekrutacyjne, na co odpowiedzią jest organizowany już po raz drugi konkurs stażowy.

W ramach wygranej od 1-3 osób otrzyma propozycję odbycia płatnego stażu. W jego trakcie,  laureaci będą mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu pozycjonowania, reklam Google, content marketingu oraz analityki internetowej pod okiem certyfikowanych specjalistów. W firmie kładzie się nacisk na rozwój i tym razem uwaga jest skierowana na młodych ludzi z pasją i chęcią poszerzania swoich kompetencji w zakresie marketingu internetowego. Kryterium wyłonienia najlepszych studentów jest praca konkursowa, którą można przedstawić w dwóch wariantach: krótkiego video (maks.1 minuta) lub grafiki lub kolarzu (min. rozdzielczość 200 dpi) opowiadając na pytanie #cowieszjak?.

Konkurs ma charakter ogólnopolski – mimo, iż siedziba znajduje się we Wrocławiu, firma daje możliwosć podjęcia pracy zdalnej dla najbardziej wyrózniających się kandydatów.

Aplikacje należy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy, który znaleźć można na stronie interetowej: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/konkurs-wiesz-jak-wygraj-platny-staz/.
Zachęcamy do śledzenia etapów konkursu na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1956395477936397/.

data publikacji: 06-12-2017    edycja: 06-12-2017

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00