Warsztaty terenowe w ramach współpracy Uczelnia – Samorząd – Biznes

W dniach 12 – 15 października 2017 r. studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki brali udział w warsztatach terenowych organizowanych w ramach współpracy Wydziału Architektury  z firmą „Wiśniowski”, były to zajęcia plenerowe w Gródku nad Dunajcem. W plenerze malarskim uczestniczyło 15 studentów Wydziału Architektury: Aleksandra Brach, Agnieszka Filipczyk, Daria Gajos, Gabriela Gawlewicz, Alicja Hrehorowicz Nowak, Iwona Kopta, Konrad Lepak, Michał Mydlarczyk, Alicja Nowak, Dominik Rzeszutek, Mateusz Ryjak, Agnieszka Staak, Aleksandra Wlazło, Daniel Wojsz, Hubert Zuber. Opiekę nad warsztatami objęła dr hab. Monika Bogdanowska z Zakładu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Hasłem przewodnim warsztatów było „Jezioro marzeń”. Zakwaterowanie w ośrodku „Stalownik”, bezpośrednio nad jeziorem Rożnowskim oraz warsztaty malarskie w Zagrodzie Młyńskiej i na terenie Hotelu Heron w Gródku nad Dunajcem były inspiracją do realizacji tematu w plenerze. Prace studentów zostały pokazane na wystawie zorganizowanej w hotelu Heron.

data publikacji: 12-01-2018    edycja: 04-02-2018

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00

Wykład profesora Rafiego Segala 28.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Collective Living", który odbędzie się w dniu 28 maja 2018 o godzinie 13:15 w sali 6 w Budynku WA ul. Warszawska 24.

Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Public Architecture for the Future City", który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24.

Oferta pracy / praktyk zawodowych dla studentów.

Firma "Grupa 68 Architekci" poszukuje studentów na praktyki zawodowe.