Warsztaty terenowe w ramach współpracy Uczelnia – Samorząd – Biznes

W dniach 12 – 15 października 2017 r. studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki brali udział w warsztatach terenowych organizowanych w ramach współpracy Wydziału Architektury  z firmą „Wiśniowski”, były to zajęcia plenerowe w Gródku nad Dunajcem. W plenerze malarskim uczestniczyło 15 studentów Wydziału Architektury: Aleksandra Brach, Agnieszka Filipczyk, Daria Gajos, Gabriela Gawlewicz, Alicja Hrehorowicz Nowak, Iwona Kopta, Konrad Lepak, Michał Mydlarczyk, Alicja Nowak, Dominik Rzeszutek, Mateusz Ryjak, Agnieszka Staak, Aleksandra Wlazło, Daniel Wojsz, Hubert Zuber. Opiekę nad warsztatami objęła dr hab. Monika Bogdanowska z Zakładu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Hasłem przewodnim warsztatów było „Jezioro marzeń”. Zakwaterowanie w ośrodku „Stalownik”, bezpośrednio nad jeziorem Rożnowskim oraz warsztaty malarskie w Zagrodzie Młyńskiej i na terenie Hotelu Heron w Gródku nad Dunajcem były inspiracją do realizacji tematu w plenerze. Prace studentów zostały pokazane na wystawie zorganizowanej w hotelu Heron.

data publikacji: 12-01-2018    edycja: 04-02-2018

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.