Warsztaty terenowe w ramach współpracy Uczelnia – Samorząd – Biznes

W dniach 12 – 15 października 2017 r. studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki brali udział w warsztatach terenowych organizowanych w ramach współpracy Wydziału Architektury  z firmą „Wiśniowski”, były to zajęcia plenerowe w Gródku nad Dunajcem. W plenerze malarskim uczestniczyło 15 studentów Wydziału Architektury: Aleksandra Brach, Agnieszka Filipczyk, Daria Gajos, Gabriela Gawlewicz, Alicja Hrehorowicz Nowak, Iwona Kopta, Konrad Lepak, Michał Mydlarczyk, Alicja Nowak, Dominik Rzeszutek, Mateusz Ryjak, Agnieszka Staak, Aleksandra Wlazło, Daniel Wojsz, Hubert Zuber. Opiekę nad warsztatami objęła dr hab. Monika Bogdanowska z Zakładu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Hasłem przewodnim warsztatów było „Jezioro marzeń”. Zakwaterowanie w ośrodku „Stalownik”, bezpośrednio nad jeziorem Rożnowskim oraz warsztaty malarskie w Zagrodzie Młyńskiej i na terenie Hotelu Heron w Gródku nad Dunajcem były inspiracją do realizacji tematu w plenerze. Prace studentów zostały pokazane na wystawie zorganizowanej w hotelu Heron.

data publikacji: 12-01-2018    edycja: 04-02-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera