Warsztaty terenowe w ramach współpracy Uczelnia – Samorząd – Biznes

W dniach 12 – 15 października 2017 r. studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki brali udział w warsztatach terenowych organizowanych w ramach współpracy Wydziału Architektury  z firmą „Wiśniowski”, były to zajęcia plenerowe w Gródku nad Dunajcem. W plenerze malarskim uczestniczyło 15 studentów Wydziału Architektury: Aleksandra Brach, Agnieszka Filipczyk, Daria Gajos, Gabriela Gawlewicz, Alicja Hrehorowicz Nowak, Iwona Kopta, Konrad Lepak, Michał Mydlarczyk, Alicja Nowak, Dominik Rzeszutek, Mateusz Ryjak, Agnieszka Staak, Aleksandra Wlazło, Daniel Wojsz, Hubert Zuber. Opiekę nad warsztatami objęła dr hab. Monika Bogdanowska z Zakładu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Hasłem przewodnim warsztatów było „Jezioro marzeń”. Zakwaterowanie w ośrodku „Stalownik”, bezpośrednio nad jeziorem Rożnowskim oraz warsztaty malarskie w Zagrodzie Młyńskiej i na terenie Hotelu Heron w Gródku nad Dunajcem były inspiracją do realizacji tematu w plenerze. Prace studentów zostały pokazane na wystawie zorganizowanej w hotelu Heron.

data publikacji: 12-01-2018    edycja: 04-02-2018

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.