Oferta pracy

SZUKAMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZDOBYWANIEM DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W PROJEKTACH ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO

Firma TM VIA Sp. z o. o. zajmująca się organizacją ruchu drogowego, z siedzibą w Krakowie ul. Balicka 100, poszukuje chętne osoby chcące podnosić swoje kwalifikacje w zakresie stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Dobrej znajomości oprogramowania AutoCAD
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy w zespole.

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA:

• Opracowanie wstępnych koncepcji organizacji ruchu w czasie prowadzenia inwestycji, w tym zamknięcie dróg i prowadzenie objazdów
  • Wykonanie projektów tymczasowej oraz stałej organizacji ruchu (na drogach wewnętrznych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, krajowych, ekspresowych oraz autostradach),
  • Obliczenia programów sygnalizacji świetlnej.

OFERUJEMY:

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w procesie ofertowania,
  • Udział w interesujących zadaniach projektowych,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość współpracy z renomowanymi firmami z całej Polski,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obsłudze specjalistycznego oprogramowania branżowego.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres e-mail: lp.ai1526936246vmt@a1526936246jcatu1526936246rker1526936246

data publikacji: 30-01-2018    edycja: 30-01-2018

Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Public Architecture for the Future City", który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24.

Oferta pracy / praktyk zawodowych dla studentów.

Firma "Grupa 68 Architekci" poszukuje studentów na praktyki zawodowe.

Konkurs „Drugie życie starych pieców”

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt stojaków rowerowych, które wyprodukowanych ze stali odzyskanej ze starych pieców likwidowanych przez mieszkańców Krakowa.

Wymiana studencka z Faculty of Architecture and Urbanismo, University ...

W ramach podjętej współpracy z Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Chile.