Oferta pracy

SZUKAMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZDOBYWANIEM DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W PROJEKTACH ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO

Firma TM VIA Sp. z o. o. zajmująca się organizacją ruchu drogowego, z siedzibą w Krakowie ul. Balicka 100, poszukuje chętne osoby chcące podnosić swoje kwalifikacje w zakresie stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Dobrej znajomości oprogramowania AutoCAD
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy w zespole.

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA:

• Opracowanie wstępnych koncepcji organizacji ruchu w czasie prowadzenia inwestycji, w tym zamknięcie dróg i prowadzenie objazdów
  • Wykonanie projektów tymczasowej oraz stałej organizacji ruchu (na drogach wewnętrznych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, krajowych, ekspresowych oraz autostradach),
  • Obliczenia programów sygnalizacji świetlnej.

OFERUJEMY:

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w procesie ofertowania,
  • Udział w interesujących zadaniach projektowych,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość współpracy z renomowanymi firmami z całej Polski,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obsłudze specjalistycznego oprogramowania branżowego.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres e-mail: lp.ai1540217201vmt@a1540217201jcatu1540217201rker1540217201

data publikacji: 30-01-2018    edycja: 30-01-2018

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.