Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

VIII EDYCJA – 2018

Stypendium Twórcze SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego przyznawane jest szczególnie uzdolnionym studentom Wydziałów Architektury krakowskich uczelni wyższych, którzy ukończyli pomyślnie III rok studiów, uzyskali licencjat oraz rozpoczynają studia magisterskie (studia II stopnia).
Stypendium przeznacza się na umożliwienie doskonalenia umiejętności i zdolności twórczych, a także podjęcie dodatkowej edukacji.
Wniosek o przyznanie stypendium zawiera dane osobowe studenta oraz opis jego osiągnięć twórczych (w tym “mały dyplom” uzyskany na zakończenie I etapu studiów wyższych). Wnioski wraz z portfolio składać można w biurze SARP Kraków przy Placu Szczepańskim 6 w terminie do poniedziałku, 26 marca 2018, do godz. 14:00.
Jury stypendium wybierze z nadesłanych wniosków 3 Nominacje, spośród których wyłoniony zostanie Laureat Stypendium.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia 2018 o godzinie 18:00 w Galerii SARP, przy placu Szczepańskim 6, w Krakowie.
Stypendium ma formę pieniężną, wypłacaną w jednakowej kwocie przez 9 miesięcy i obejmuje okres marzec – czerwiec 2018 oraz październik 2018 – luty 2019. Ponadto wybrani studenci otrzymają możliwość praktykowania zawodu architekta poprzez odbycie 3-miesięcznej, płatnej praktyki zawodowej w biurze architektonicznym.
Każdorazowy laureat Stypendium złoży sprawozdanie merytoryczne z dokonań twórczych za okres korzystania ze stypendium, w ciągu miesiąca od zakończenia jego otrzymywania.
Więcej informacji w biurze SARP Kraków – e-mail: lp.wo1526936263kark.1526936263pras@1526936263pras1526936263 – tel: +48 12 422 75 40

Wniosek

data publikacji: 06-02-2018    edycja: 06-02-2018

Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Public Architecture for the Future City", który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24.

Oferta pracy / praktyk zawodowych dla studentów.

Firma "Grupa 68 Architekci" poszukuje studentów na praktyki zawodowe.

Konkurs „Drugie życie starych pieców”

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt stojaków rowerowych, które wyprodukowanych ze stali odzyskanej ze starych pieców likwidowanych przez mieszkańców Krakowa.

Wymiana studencka z Faculty of Architecture and Urbanismo, University ...

W ramach podjętej współpracy z Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Chile.