Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP

Konkurs o przyznanie Stypendium Twórczego SARP Kraków im. profesora Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni wyższych.

VIII EDYCJA – 2018

Stypendium Twórcze SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego przyznawane jest szczególnie uzdolnionym studentom Wydziałów Architektury krakowskich uczelni wyższych, którzy ukończyli pomyślnie III rok studiów, uzyskali licencjat oraz rozpoczynają studia magisterskie (studia II stopnia).
Stypendium przeznacza się na umożliwienie doskonalenia umiejętności i zdolności twórczych, a także podjęcie dodatkowej edukacji.
Wniosek o przyznanie stypendium zawiera dane osobowe studenta oraz opis jego osiągnięć twórczych (w tym “mały dyplom” uzyskany na zakończenie I etapu studiów wyższych). Wnioski wraz z portfolio składać można w biurze SARP Kraków przy Placu Szczepańskim 6 w terminie do poniedziałku, 26 marca 2018, do godz. 14:00.
Jury stypendium wybierze z nadesłanych wniosków 3 Nominacje, spośród których wyłoniony zostanie Laureat Stypendium.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia 2018 o godzinie 18:00 w Galerii SARP, przy placu Szczepańskim 6, w Krakowie.
Stypendium ma formę pieniężną, wypłacaną w jednakowej kwocie przez 9 miesięcy i obejmuje okres marzec – czerwiec 2018 oraz październik 2018 – luty 2019. Ponadto wybrani studenci otrzymają możliwość praktykowania zawodu architekta poprzez odbycie 3-miesięcznej, płatnej praktyki zawodowej w biurze architektonicznym.
Każdorazowy laureat Stypendium złoży sprawozdanie merytoryczne z dokonań twórczych za okres korzystania ze stypendium, w ciągu miesiąca od zakończenia jego otrzymywania.
Więcej informacji w biurze SARP Kraków – e-mail: lp.wo1540221273kark.1540221273pras@1540221273pras1540221273 – tel: +48 12 422 75 40

Wniosek

data publikacji: 06-02-2018    edycja: 06-02-2018

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.