CERTYFIKAT KOMISJI AKREDYTACYJNEJ UCZELNI TECHNICZNYCH

Wydział Architektury w listopadzie 2017 r w uznaniu wysokiej jakości kształcenia uzyskała akredytację Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych oraz European Network for Accreditation of Engineering Education  na lata akademickie 2016/2017 – 2021/2022 dla studiów pierwszego i drugiego stopnia kierunku architektura.

data publikacji: 05-03-2018    edycja: 05-03-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.