Praca dla absolwentów WA PK w UM Nowy Sącz.

W Wydziale Architektury Urzędu Miasta Nowego Sącza powstał Zespół ds. Estetyki Miasta. Zespół zajmuje się realizacją tzw. uchwały reklamowej, a także wydawaniem pozwoleń na budowę reklam, urządzeń reklamowych i małej architektury. Zespół prowadzi także działania edukacyjne w zakresie szeroko pojętej estetyki miasta Nowego Sącza.

W związku z powyższym Urząd Miasta oferuje zatrudnienie absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Ogłoszenia o naborze do pracy ukażą się niebawem na stronie www.nowysacz.pl. Zainteresowane osoby prosimy o śledzenie tej strony. Szczegółowych informacji udziela Wydział Architektury UM Nowego Sącza 018 44 86 642.

arch. Mirosław Trzupek

Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa

data publikacji: 08-03-2018    edycja: 08-03-2018

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.