Praca dla absolwentów WA PK w UM Nowy Sącz.

W Wydziale Architektury Urzędu Miasta Nowego Sącza powstał Zespół ds. Estetyki Miasta. Zespół zajmuje się realizacją tzw. uchwały reklamowej, a także wydawaniem pozwoleń na budowę reklam, urządzeń reklamowych i małej architektury. Zespół prowadzi także działania edukacyjne w zakresie szeroko pojętej estetyki miasta Nowego Sącza.

W związku z powyższym Urząd Miasta oferuje zatrudnienie absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Ogłoszenia o naborze do pracy ukażą się niebawem na stronie www.nowysacz.pl. Zainteresowane osoby prosimy o śledzenie tej strony. Szczegółowych informacji udziela Wydział Architektury UM Nowego Sącza 018 44 86 642.

arch. Mirosław Trzupek

Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa

data publikacji: 08-03-2018    edycja: 08-03-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00