Praca dla absolwentów WA PK w UM Nowy Sącz.

W Wydziale Architektury Urzędu Miasta Nowego Sącza powstał Zespół ds. Estetyki Miasta. Zespół zajmuje się realizacją tzw. uchwały reklamowej, a także wydawaniem pozwoleń na budowę reklam, urządzeń reklamowych i małej architektury. Zespół prowadzi także działania edukacyjne w zakresie szeroko pojętej estetyki miasta Nowego Sącza.

W związku z powyższym Urząd Miasta oferuje zatrudnienie absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Ogłoszenia o naborze do pracy ukażą się niebawem na stronie www.nowysacz.pl. Zainteresowane osoby prosimy o śledzenie tej strony. Szczegółowych informacji udziela Wydział Architektury UM Nowego Sącza 018 44 86 642.

arch. Mirosław Trzupek

Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa

data publikacji: 08-03-2018    edycja: 08-03-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.