Praca dla absolwentów WA PK w UM Nowy Sącz.

W Wydziale Architektury Urzędu Miasta Nowego Sącza powstał Zespół ds. Estetyki Miasta. Zespół zajmuje się realizacją tzw. uchwały reklamowej, a także wydawaniem pozwoleń na budowę reklam, urządzeń reklamowych i małej architektury. Zespół prowadzi także działania edukacyjne w zakresie szeroko pojętej estetyki miasta Nowego Sącza.

W związku z powyższym Urząd Miasta oferuje zatrudnienie absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Ogłoszenia o naborze do pracy ukażą się niebawem na stronie www.nowysacz.pl. Zainteresowane osoby prosimy o śledzenie tej strony. Szczegółowych informacji udziela Wydział Architektury UM Nowego Sącza 018 44 86 642.

arch. Mirosław Trzupek

Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa

data publikacji: 08-03-2018    edycja: 08-03-2018

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.