Wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa „City and School. Vilnius“ 19.03.2018

Zapraszamy na wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa, dziekana Wydziału Architektury Vilnius Gediminas Technical University pod tytułem „City and School. Vilnius“, który odbędzie się w dniu 19 marca 2018 o godzinie 14.45 w sali W2, WA PK  ul.Podchorążych 1. W tym samym dniu o godzinie 15.30 na parterze w hallu, WA PK ul.Podchorążych 1 odbędzie się  uroczyste ogłoszenie wyników konkursu studenckiego na Instytut imienia Adama Mickiewicza w Kownie. Temat ten był ćwiczeniem projektowym  na zajęciach w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 dla studentów WA PK w cyklu prowadzonym przez Zakład Architektury Społeczno – Usługowej A24 pod kierownictwem dr hab inż arch. Kazimierza Butelskiego, prof PK w zespole: dr inż. arch. Witold Gilewicz, mgr inż. arch. Marta Łukasik, mgr inż. arch. Magdalena Zielińska. Prace studenckie z tego konkursu są prezentowane w galerii  na parterze hallu WA PK ul.Podchorążych 1.

data publikacji: 15-03-2018    edycja: 15-03-2018

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.