Wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa „City and School. Vilnius“ 19.03.2018

Zapraszamy na wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa, dziekana Wydziału Architektury Vilnius Gediminas Technical University pod tytułem „City and School. Vilnius“, który odbędzie się w dniu 19 marca 2018 o godzinie 14.45 w sali W2, WA PK  ul.Podchorążych 1. W tym samym dniu o godzinie 15.30 na parterze w hallu, WA PK ul.Podchorążych 1 odbędzie się  uroczyste ogłoszenie wyników konkursu studenckiego na Instytut imienia Adama Mickiewicza w Kownie. Temat ten był ćwiczeniem projektowym  na zajęciach w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 dla studentów WA PK w cyklu prowadzonym przez Zakład Architektury Społeczno – Usługowej A24 pod kierownictwem dr hab inż arch. Kazimierza Butelskiego, prof PK w zespole: dr inż. arch. Witold Gilewicz, mgr inż. arch. Marta Łukasik, mgr inż. arch. Magdalena Zielińska. Prace studenckie z tego konkursu są prezentowane w galerii  na parterze hallu WA PK ul.Podchorążych 1.

data publikacji: 15-03-2018    edycja: 15-03-2018

UCZELNIA SAMORZĄD BIZNES 2018 – Wystawa Projektów Studenckich

Galeria Politechniki Krakowskiej oraz Wydział Architektury PK zapraszają na otwarcie wystawy projektów studenckich Uczelnia Samorząd Biznes 2018 w dniu 15 maja 2018 o godz. 11.00.

Warsztat pisania pracy dyplomowej – szkolenie dla studentów PK

Biblioteka PK organizuje szkolenie dla studentów PK I-III roku dotyczące przygotowania pracy dyplomowej pt. „Warsztat pisania pracy dyplomowej”.

Uczelniana Sesja Kół Naukowych Wydziału Architektury – 20 kwi...

Zapraszamy na Uczelnianą Sesję Kół Naukowych Wydziału Architektury - 20 kwietnia 2018.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii