Wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa „City and School. Vilnius“ 19.03.2018

Zapraszamy na wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa, dziekana Wydziału Architektury Vilnius Gediminas Technical University pod tytułem „City and School. Vilnius“, który odbędzie się w dniu 19 marca 2018 o godzinie 14.45 w sali W2, WA PK  ul.Podchorążych 1. W tym samym dniu o godzinie 15.30 na parterze w hallu, WA PK ul.Podchorążych 1 odbędzie się  uroczyste ogłoszenie wyników konkursu studenckiego na Instytut imienia Adama Mickiewicza w Kownie. Temat ten był ćwiczeniem projektowym  na zajęciach w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 dla studentów WA PK w cyklu prowadzonym przez Zakład Architektury Społeczno – Usługowej A24 pod kierownictwem dr hab inż arch. Kazimierza Butelskiego, prof PK w zespole: dr inż. arch. Witold Gilewicz, mgr inż. arch. Marta Łukasik, mgr inż. arch. Magdalena Zielińska. Prace studenckie z tego konkursu są prezentowane w galerii  na parterze hallu WA PK ul.Podchorążych 1.

data publikacji: 15-03-2018    edycja: 15-03-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00