Wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa „City and School. Vilnius“ 19.03.2018

Zapraszamy na wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa, dziekana Wydziału Architektury Vilnius Gediminas Technical University pod tytułem „City and School. Vilnius“, który odbędzie się w dniu 19 marca 2018 o godzinie 14.45 w sali W2, WA PK  ul.Podchorążych 1. W tym samym dniu o godzinie 15.30 na parterze w hallu, WA PK ul.Podchorążych 1 odbędzie się  uroczyste ogłoszenie wyników konkursu studenckiego na Instytut imienia Adama Mickiewicza w Kownie. Temat ten był ćwiczeniem projektowym  na zajęciach w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 dla studentów WA PK w cyklu prowadzonym przez Zakład Architektury Społeczno – Usługowej A24 pod kierownictwem dr hab inż arch. Kazimierza Butelskiego, prof PK w zespole: dr inż. arch. Witold Gilewicz, mgr inż. arch. Marta Łukasik, mgr inż. arch. Magdalena Zielińska. Prace studenckie z tego konkursu są prezentowane w galerii  na parterze hallu WA PK ul.Podchorążych 1.

data publikacji: 15-03-2018    edycja: 15-03-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.