Konkurs „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Urząd Miasta Łodzi w partnerstwie z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”.
Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii. Ważnym elementem konkursu jest możliwość pracy z mentorami, dostęp do know-how, szansa na dopracowanie modelu biznesowego oraz rozwój pomysłu. W tym roku inicjatywę wspiera 50 podmiotów, a wśród nich łódzkie uczelnie, a także działający na rynku przedsiębiorcy, oraz instytucje okołobiznesowe.

Do udziału w Konkursie zapraszamy młode doświadczeniem biznesowym startupy z całego kraju. Uczestnikom Konkursu zapewniamy: mentoring, szkolenia, networking, promocję oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu przed inwestorami.
Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia br.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursowej www.startupy.lodz.pl

Nagrodami w konkursie są:
– Nagrody pieniężne – łączna pula nagród finansowych wynosi 85 000 PLN
– Nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz firmy.

data publikacji: 11-04-2018    edycja: 11-04-2018

UCZELNIA SAMORZĄD BIZNES 2018 – Wystawa Projektów Studenckich

Galeria Politechniki Krakowskiej oraz Wydział Architektury PK zapraszają na otwarcie wystawy projektów studenckich Uczelnia Samorząd Biznes 2018 w dniu 15 maja 2018 o godz. 11.00.

Warsztat pisania pracy dyplomowej – szkolenie dla studentów PK

Biblioteka PK organizuje szkolenie dla studentów PK I-III roku dotyczące przygotowania pracy dyplomowej pt. „Warsztat pisania pracy dyplomowej”.

Uczelniana Sesja Kół Naukowych Wydziału Architektury – 20 kwi...

Zapraszamy na Uczelnianą Sesję Kół Naukowych Wydziału Architektury - 20 kwietnia 2018.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii