Konkurs „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Urząd Miasta Łodzi w partnerstwie z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”.
Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii. Ważnym elementem konkursu jest możliwość pracy z mentorami, dostęp do know-how, szansa na dopracowanie modelu biznesowego oraz rozwój pomysłu. W tym roku inicjatywę wspiera 50 podmiotów, a wśród nich łódzkie uczelnie, a także działający na rynku przedsiębiorcy, oraz instytucje okołobiznesowe.

Do udziału w Konkursie zapraszamy młode doświadczeniem biznesowym startupy z całego kraju. Uczestnikom Konkursu zapewniamy: mentoring, szkolenia, networking, promocję oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu przed inwestorami.
Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia br.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursowej www.startupy.lodz.pl

Nagrodami w konkursie są:
– Nagrody pieniężne – łączna pula nagród finansowych wynosi 85 000 PLN
– Nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz firmy.

data publikacji: 11-04-2018    edycja: 11-04-2018

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.