Konkurs „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Urząd Miasta Łodzi w partnerstwie z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”.
Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii. Ważnym elementem konkursu jest możliwość pracy z mentorami, dostęp do know-how, szansa na dopracowanie modelu biznesowego oraz rozwój pomysłu. W tym roku inicjatywę wspiera 50 podmiotów, a wśród nich łódzkie uczelnie, a także działający na rynku przedsiębiorcy, oraz instytucje okołobiznesowe.

Do udziału w Konkursie zapraszamy młode doświadczeniem biznesowym startupy z całego kraju. Uczestnikom Konkursu zapewniamy: mentoring, szkolenia, networking, promocję oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu przed inwestorami.
Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia br.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursowej www.startupy.lodz.pl

Nagrodami w konkursie są:
– Nagrody pieniężne – łączna pula nagród finansowych wynosi 85 000 PLN
– Nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz firmy.

data publikacji: 11-04-2018    edycja: 11-04-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.