Konkurs „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Urząd Miasta Łodzi w partnerstwie z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim jest organizatorem X jubileuszowej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”.
Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii. Ważnym elementem konkursu jest możliwość pracy z mentorami, dostęp do know-how, szansa na dopracowanie modelu biznesowego oraz rozwój pomysłu. W tym roku inicjatywę wspiera 50 podmiotów, a wśród nich łódzkie uczelnie, a także działający na rynku przedsiębiorcy, oraz instytucje okołobiznesowe.

Do udziału w Konkursie zapraszamy młode doświadczeniem biznesowym startupy z całego kraju. Uczestnikom Konkursu zapewniamy: mentoring, szkolenia, networking, promocję oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu przed inwestorami.
Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia br.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursowej www.startupy.lodz.pl

Nagrodami w konkursie są:
– Nagrody pieniężne – łączna pula nagród finansowych wynosi 85 000 PLN
– Nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz firmy.

data publikacji: 11-04-2018    edycja: 11-04-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.