Wymiana studencka z Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile

Zakład A24 zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Chile skierowaną do studentów WA PK w ramach podjętej współpracy pomiędzy Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej, a Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile. Właśnie rozpoczyna się proces aplikowania. Szczegóły dostępne na plakacie.

data publikacji: 28-04-2018    edycja: 15-05-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.