Wymiana studencka z Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile

Zakład A24 zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Chile skierowaną do studentów WA PK w ramach podjętej współpracy pomiędzy Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej, a Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile. Właśnie rozpoczyna się proces aplikowania. Szczegóły dostępne na plakacie.

data publikacji: 28-04-2018    edycja: 15-05-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.