Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala Public Architecture for the Future City, który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24. Wykład odbędzie się w języku angielskim w ramach pobytu Rafi Segala jako profesora wizytującego na Wydziale Architektury PK.

Rafi Segal jest architektem i profesorem architektury i urbanistyki w Instytucie Technologii Massachusetts (MIT). Jego praca obejmuje projektowanie i prowadzenie badań naukowych dotyczących skali architektonicznej i urbanistycznej, w których architekt skupia się obecnie na tym, jak nowo pojawiające się pojęcia współdzielenia i zbiorowości mogą wpływać na projektowanie budynków i kształtowanie miast. Jego twórczość prezentowana była na licznych wystawach na całym świecie, m.in. w Storefront for Art and Architecture w Nowym Jorku, w Kunst-Werke w Berlinie, na Biennale Architektury w Rotterdamie i w Wenecji, w MOMA w Nowym Jorku oraz na Biennale Urbanistyki w Hongkongu/ Shenzhen. Segal posiada tytuł doktora na Uniwersytecie Princeton i jest absolwentem Instytutu Technologii Technion w Izraelu. Jego najnowsza książka Space Packed: The Architecture of Alfred Neumann została wydana przez Park Books w 2017 roku.

data publikacji: 15-05-2018    edycja: 15-05-2018

Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala "Public Architecture for the Future City", który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24.

Oferta pracy / praktyk zawodowych dla studentów.

Firma "Grupa 68 Architekci" poszukuje studentów na praktyki zawodowe.

Konkurs „Drugie życie starych pieców”

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt stojaków rowerowych, które wyprodukowanych ze stali odzyskanej ze starych pieców likwidowanych przez mieszkańców Krakowa.

Wymiana studencka z Faculty of Architecture and Urbanismo, University ...

W ramach podjętej współpracy z Faculty of Architecture and Urbanismo, University of Chile zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Chile.