Wykład profesora Rafiego Segala 24.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala Public Architecture for the Future City, który odbędzie się w dniu 24 maja 2018 o godzinie 13:15 w Auli w Budynku „Działownia” ul. Warszawska 24. Wykład odbędzie się w języku angielskim w ramach pobytu Rafi Segala jako profesora wizytującego na Wydziale Architektury PK.

Rafi Segal jest architektem i profesorem architektury i urbanistyki w Instytucie Technologii Massachusetts (MIT). Jego praca obejmuje projektowanie i prowadzenie badań naukowych dotyczących skali architektonicznej i urbanistycznej, w których architekt skupia się obecnie na tym, jak nowo pojawiające się pojęcia współdzielenia i zbiorowości mogą wpływać na projektowanie budynków i kształtowanie miast. Jego twórczość prezentowana była na licznych wystawach na całym świecie, m.in. w Storefront for Art and Architecture w Nowym Jorku, w Kunst-Werke w Berlinie, na Biennale Architektury w Rotterdamie i w Wenecji, w MOMA w Nowym Jorku oraz na Biennale Urbanistyki w Hongkongu/ Shenzhen. Segal posiada tytuł doktora na Uniwersytecie Princeton i jest absolwentem Instytutu Technologii Technion w Izraelu. Jego najnowsza książka Space Packed: The Architecture of Alfred Neumann została wydana przez Park Books w 2017 roku.

data publikacji: 15-05-2018    edycja: 15-05-2018

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.