II miejsce Wydziału Architektury w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018

Najlepsze wydziały prowadzące kształcenie w 21 kierunkach technicznych zostały uhonorowane podczas uroczystej gali Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018, która odbyła się 17 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie. W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zdobył II miejsce w kategorii studiów o kierunku Architektura. Dyplomy wręczono trzem najlepszym wydziałom prowadzącym studia na danych kierunkach. Wydziałowi Architektury poświęcono również artykuł prezentujący sylwetkę wydziału. Powyższy ranking, ma  szczególny charakter, ponieważ jest adresowany do najambitniejszych kandydatów na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

data publikacji: 16-05-2018    edycja: 16-05-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00