II miejsce Wydziału Architektury w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018

Najlepsze wydziały prowadzące kształcenie w 21 kierunkach technicznych zostały uhonorowane podczas uroczystej gali Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018, która odbyła się 17 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie. W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zdobył II miejsce w kategorii studiów o kierunku Architektura. Dyplomy wręczono trzem najlepszym wydziałom prowadzącym studia na danych kierunkach. Wydziałowi Architektury poświęcono również artykuł prezentujący sylwetkę wydziału. Powyższy ranking, ma  szczególny charakter, ponieważ jest adresowany do najambitniejszych kandydatów na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

data publikacji: 16-05-2018    edycja: 16-05-2018

Architektura w przestrzeni sztuk 2019

Doroczna wystawa prac dyplomowych magisterskich absolwentów WA PK w Pałacu Sztuki.

Wycieczka architektoniczna

Oddział Gorzowski SARP zaprasza członków oraz osoby zaprzyjaźnione na ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie.

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.