II miejsce Wydziału Architektury w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018

Najlepsze wydziały prowadzące kształcenie w 21 kierunkach technicznych zostały uhonorowane podczas uroczystej gali Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018, która odbyła się 17 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie. W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zdobył II miejsce w kategorii studiów o kierunku Architektura. Dyplomy wręczono trzem najlepszym wydziałom prowadzącym studia na danych kierunkach. Wydziałowi Architektury poświęcono również artykuł prezentujący sylwetkę wydziału. Powyższy ranking, ma  szczególny charakter, ponieważ jest adresowany do najambitniejszych kandydatów na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

data publikacji: 16-05-2018    edycja: 16-05-2018

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.