II miejsce Wydziału Architektury w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018

Najlepsze wydziały prowadzące kształcenie w 21 kierunkach technicznych zostały uhonorowane podczas uroczystej gali Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018, która odbyła się 17 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie. W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zdobył II miejsce w kategorii studiów o kierunku Architektura. Dyplomy wręczono trzem najlepszym wydziałom prowadzącym studia na danych kierunkach. Wydziałowi Architektury poświęcono również artykuł prezentujący sylwetkę wydziału. Powyższy ranking, ma  szczególny charakter, ponieważ jest adresowany do najambitniejszych kandydatów na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

data publikacji: 16-05-2018    edycja: 16-05-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Festiwal Architektury i Budownictwa

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.