Wykład profesora Rafiego Segala 28.05.2018

Zapraszamy na wykład profesora Rafiego Segala Collective Living, który odbędzie się w dniu 28 maja 2018 o godzinie 13:15 w sali 6 w Budynku WA ul. Warszawska 24. Wykład odbędzie się w języku angielskim w ramach pobytu Rafi Segala jako profesora wizytującego na Wydziale Architektury PK.

Rafi Segal jest architektem i profesorem architektury i urbanistyki w Instytucie Technologii Massachusetts (MIT). Jego praca obejmuje projektowanie i prowadzenie badań naukowych dotyczących skali architektonicznej i urbanistycznej, w których architekt skupia się obecnie na tym, jak nowo pojawiające się pojęcia współdzielenia i zbiorowości mogą wpływać na projektowanie budynków i kształtowanie miast. Jego twórczość prezentowana była na licznych wystawach na całym świecie, m.in. w Storefront for Art and Architecture w Nowym Jorku, w Kunst-Werke w Berlinie, na Biennale Architektury w Rotterdamie i w Wenecji, w MOMA w Nowym Jorku oraz na Biennale Urbanistyki w Hongkongu/ Shenzhen. Segal posiada tytuł doktora na Uniwersytecie Princeton i jest absolwentem Instytutu Technologii Technion w Izraelu. Jego najnowsza książka Space Packed: The Architecture of Alfred Neumann została wydana przez Park Books w 2017 roku.

data publikacji: 24-05-2018    edycja: 24-05-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera