Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” 25.05.2018

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00, który  odbędzie się za budynkiem Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przy ul. Warszawskiej 24.  Został wyprodukowany i zbudowany w wyniku wytężonej pracy Studenckiego Koła Naukowego Imago, działającego przy Zakładzie Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej w Instytucie Projektowania Budowlanego na  Wydziale Architektury oraz na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej.

data publikacji: 25-05-2018    edycja: 25-05-2018

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.