Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” 25.05.2018

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00, który  odbędzie się za budynkiem Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przy ul. Warszawskiej 24.  Został wyprodukowany i zbudowany w wyniku wytężonej pracy Studenckiego Koła Naukowego Imago, działającego przy Zakładzie Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej w Instytucie Projektowania Budowlanego na  Wydziale Architektury oraz na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej.

data publikacji: 25-05-2018    edycja: 25-05-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00