Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” 25.05.2018

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The Pink Thing” w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00, który  odbędzie się za budynkiem Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przy ul. Warszawskiej 24.  Został wyprodukowany i zbudowany w wyniku wytężonej pracy Studenckiego Koła Naukowego Imago, działającego przy Zakładzie Geometrii Wykreślnej, Rysunku Technicznego i Grafiki Inżynierskiej w Instytucie Projektowania Budowlanego na  Wydziale Architektury oraz na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej.

data publikacji: 25-05-2018    edycja: 25-05-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera