Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Małopolska Fundacja Stypendialna SAPER AUSO od piętnastu lat wspiera najbardziej utalentowaną młodzież Województwa Małopolskiego. Celem Fundacji jest promocja uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych oraz zwiększanie szans edukacyjnych w Regionie. Nasza inicjatywa pozwala premiować najlepszych za ich dotychczasowe osiągnięcia oraz wspierać ich finansowo.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny oraz wyróżnianie najlepszych studentów małopolskich uczelni. Nagroda ma nie tylko charakter prestiżowy ale również finansowy. Wysokość nagrody wynosi 2500 zł.

Więcej informacjo oraz dokumenty na stronie http://www.sapereauso.org/

data publikacji: 05-06-2018    edycja: 11-06-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00