Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Małopolska Fundacja Stypendialna SAPER AUSO od piętnastu lat wspiera najbardziej utalentowaną młodzież Województwa Małopolskiego. Celem Fundacji jest promocja uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych oraz zwiększanie szans edukacyjnych w Regionie. Nasza inicjatywa pozwala premiować najlepszych za ich dotychczasowe osiągnięcia oraz wspierać ich finansowo.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny oraz wyróżnianie najlepszych studentów małopolskich uczelni. Nagroda ma nie tylko charakter prestiżowy ale również finansowy. Wysokość nagrody wynosi 2500 zł.

Więcej informacjo oraz dokumenty na stronie http://www.sapereauso.org/

data publikacji: 05-06-2018    edycja: 11-06-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera