Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Małopolska Fundacja Stypendialna SAPER AUSO od piętnastu lat wspiera najbardziej utalentowaną młodzież Województwa Małopolskiego. Celem Fundacji jest promocja uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych oraz zwiększanie szans edukacyjnych w Regionie. Nasza inicjatywa pozwala premiować najlepszych za ich dotychczasowe osiągnięcia oraz wspierać ich finansowo.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny oraz wyróżnianie najlepszych studentów małopolskich uczelni. Nagroda ma nie tylko charakter prestiżowy ale również finansowy. Wysokość nagrody wynosi 2500 zł.

Więcej informacjo oraz dokumenty na stronie http://www.sapereauso.org/

data publikacji: 05-06-2018    edycja: 11-06-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Festiwal Architektury i Budownictwa

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.