Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Małopolska Fundacja Stypendialna SAPER AUSO od piętnastu lat wspiera najbardziej utalentowaną młodzież Województwa Małopolskiego. Celem Fundacji jest promocja uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych oraz zwiększanie szans edukacyjnych w Regionie. Nasza inicjatywa pozwala premiować najlepszych za ich dotychczasowe osiągnięcia oraz wspierać ich finansowo.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny oraz wyróżnianie najlepszych studentów małopolskich uczelni. Nagroda ma nie tylko charakter prestiżowy ale również finansowy. Wysokość nagrody wynosi 2500 zł.

Więcej informacjo oraz dokumenty na stronie http://www.sapereauso.org/

data publikacji: 05-06-2018    edycja: 11-06-2018

Zapisy na zajęcia komputerowe.

Zapisy na zajęcia z przedmiotu Techniki Komputerowe w Projektowaniu (rok I, sem 01) oraz Techniki BIM w Projektowaniu (rok II, sem 03).

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.