Konferencja

miastodlaludziplakat100x70mSzanowni Doktoranci i Studenci,

serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI, organizowanej przez Koło Naukowe Aktywizacji Architektury Mieszkaniowej i Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Temat konferencji dedykowany jest problematyce życia we współczesnych miastach.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2018 roku we Wrocławiu, w budynkach kampusu akademickiego Politechniki Wrocławskiej. Wszystkie niezbędne informacje, idee, tezy oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie:

Do zobaczenia we Wrocławiu
Komitet Organizacyjny

data publikacji: 11-06-2018    edycja: 11-06-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera