Konferencja

miastodlaludziplakat100x70mSzanowni Doktoranci i Studenci,

serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI, organizowanej przez Koło Naukowe Aktywizacji Architektury Mieszkaniowej i Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Temat konferencji dedykowany jest problematyce życia we współczesnych miastach.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2018 roku we Wrocławiu, w budynkach kampusu akademickiego Politechniki Wrocławskiej. Wszystkie niezbędne informacje, idee, tezy oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie:

Do zobaczenia we Wrocławiu
Komitet Organizacyjny

data publikacji: 11-06-2018    edycja: 11-06-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Festiwal Architektury i Budownictwa

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.