Konferencja

miastodlaludziplakat100x70mSzanowni Doktoranci i Studenci,

serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI, organizowanej przez Koło Naukowe Aktywizacji Architektury Mieszkaniowej i Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Temat konferencji dedykowany jest problematyce życia we współczesnych miastach.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2018 roku we Wrocławiu, w budynkach kampusu akademickiego Politechniki Wrocławskiej. Wszystkie niezbędne informacje, idee, tezy oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie:

Do zobaczenia we Wrocławiu
Komitet Organizacyjny

data publikacji: 11-06-2018    edycja: 11-06-2018

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

Konkursu o nagrodę HOCHTIEF POLSKA dla najlepszej pracy dyplomowej

Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu architektury i budownictwa organizowany przez Fundację SAPERE AUSO przy wsparciu finansowym HOCHTIEF POLSKA S.A.

Zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego „The...

Serdecznie zapraszamy na finisaż prezentacji pawilonu parametrycznego "The Pink Thing" w dniu 25.05.2018 o godzinie 19.00