Nagrody firmy Aluprof sp.z.o.o. dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Podczas otwarcia wystawy Uczelnia; Samorząd; Biznes w dniu 15.05.2018r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawicieli firmy Aluprof sp.z.o.o., Pana  Andrzeja Chwastka i Panią Annę Babiarz, studentom II roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagrodzono następujące prace semestralne za najlepsze wykorzystanie produktów firmy Aluprof sp.z.o.o. w projekcie kursowym na 2 semestrze:

I miejsce – Karol Łoziński

II miejsce – Damian Maj

III miejsce – Jakub Fularski

data publikacji: 18-06-2018    edycja: 27-06-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.

Stypendium na udział w Student and Early Career Conference 2018

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.