Nagrody firmy Aluprof sp.z.o.o. dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Podczas otwarcia wystawy Uczelnia; Samorząd; Biznes w dniu 15.05.2018r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawicieli firmy Aluprof sp.z.o.o., Pana  Andrzeja Chwastka i Panią Annę Babiarz, studentom II roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagrodzono następujące prace semestralne za najlepsze wykorzystanie produktów firmy Aluprof sp.z.o.o. w projekcie kursowym na 2 semestrze:

I miejsce – Karol Łoziński

II miejsce – Damian Maj

III miejsce – Jakub Fularski

data publikacji: 18-06-2018    edycja: 27-06-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera