Nagrody firmy Aluprof sp.z.o.o. dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Podczas otwarcia wystawy Uczelnia; Samorząd; Biznes w dniu 15.05.2018r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawicieli firmy Aluprof sp.z.o.o., Pana  Andrzeja Chwastka i Panią Annę Babiarz, studentom II roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagrodzono następujące prace semestralne za najlepsze wykorzystanie produktów firmy Aluprof sp.z.o.o. w projekcie kursowym na 2 semestrze:

I miejsce – Karol Łoziński

II miejsce – Damian Maj

III miejsce – Jakub Fularski

data publikacji: 18-06-2018    edycja: 27-06-2018

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.