Nagrody firmy Aluprof sp.z.o.o. dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Podczas otwarcia wystawy Uczelnia; Samorząd; Biznes w dniu 15.05.2018r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawicieli firmy Aluprof sp.z.o.o., Pana  Andrzeja Chwastka i Panią Annę Babiarz, studentom II roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagrodzono następujące prace semestralne za najlepsze wykorzystanie produktów firmy Aluprof sp.z.o.o. w projekcie kursowym na 2 semestrze:

I miejsce – Karol Łoziński

II miejsce – Damian Maj

III miejsce – Jakub Fularski

data publikacji: 18-06-2018    edycja: 27-06-2018

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.