Nagrody firmy Aluprof sp.z.o.o. dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Podczas otwarcia wystawy Uczelnia; Samorząd; Biznes w dniu 15.05.2018r. w Galerii Kotłownia nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez przedstawicieli firmy Aluprof sp.z.o.o., Pana  Andrzeja Chwastka i Panią Annę Babiarz, studentom II roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Nagrodzono następujące prace semestralne za najlepsze wykorzystanie produktów firmy Aluprof sp.z.o.o. w projekcie kursowym na 2 semestrze:

I miejsce – Karol Łoziński

II miejsce – Damian Maj

III miejsce – Jakub Fularski

data publikacji: 18-06-2018    edycja: 27-06-2018

Szkolenie biblioteczne dla I roku – informacja

Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku Politechniki Krakowskiej na SZKOLENIE BIBLIOTECZNE.

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu – studenci I roku 2018/201...

Ogłoszenie SPNJO o wyborze lektoratu - studenci I roku 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.