Festiwal Architektury i Budownictwa

Festiwal Architektury organizowany przez Wydawnictwo Eurobuild CEE we współpracy ze  Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP),  jest  to więcej niż konferencja czy wystawa produktów i usług – to ŚWIĘTO ARCHITEKTURY, na które zapraszamy: architektów, biura projektowe, projektantów aranżacji wnętrz, firmy fit-out, firmy budowlane, firmy wykończeniowe, producentów materiałów wykończeniowych, producentów materiałów budowlanych, deweloperów, inwestorów, najemców, planerów i urbanistów (wszystkie osoby decyzyjne, które mają wpływ na kształtowanie otaczającej nas przestrzeni) oraz studentów.

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach. To także próba odpowiedzi na pytanie, gdzie ludzie przyszłości będą mieszkać, pracować i odpoczywać. Uczestnicy konferencji porozmawiają również o możliwościach łączenia nowoczesnych technologii z wiedzą o ludzkiej naturze.

festarchibud600x420

data publikacji: 25-07-2018    edycja: 25-07-2018

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego - stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego

Konkurs o Nagrodę NIAiU za najlepsze prace magisterskie

Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych.

III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” oraz D&am...

III Forum Gospodarcze Budownictwa "Build4Future" oraz D&A Forum Designu i Architektury