Festiwal Architektury i Budownictwa

Festiwal Architektury organizowany przez Wydawnictwo Eurobuild CEE we współpracy ze  Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP),  jest  to więcej niż konferencja czy wystawa produktów i usług – to ŚWIĘTO ARCHITEKTURY, na które zapraszamy: architektów, biura projektowe, projektantów aranżacji wnętrz, firmy fit-out, firmy budowlane, firmy wykończeniowe, producentów materiałów wykończeniowych, producentów materiałów budowlanych, deweloperów, inwestorów, najemców, planerów i urbanistów (wszystkie osoby decyzyjne, które mają wpływ na kształtowanie otaczającej nas przestrzeni) oraz studentów.

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach. To także próba odpowiedzi na pytanie, gdzie ludzie przyszłości będą mieszkać, pracować i odpoczywać. Uczestnicy konferencji porozmawiają również o możliwościach łączenia nowoczesnych technologii z wiedzą o ludzkiej naturze.

festarchibud600x420

data publikacji: 25-07-2018    edycja: 25-07-2018

ZAWODOWA PRAKTYKA PROJEKTOWA PRZY WSPARCIU MPOIA

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury do zgłaszania swoich portfolio w celu nawiązania współpracy z biurami architektonicznymi i odbycia obowiązkowej praktyki projektowej.

Festiwal Architektury i Budownictwa

Uwaga studenci 2 roku WA PK

Studia w College Of Architecture & Design University Of Tennessee, USA.

Konferencja

Konferencja Naukowa Doktorantów i Studentów MIASTO DLA LUDZI. 9-10 listopada 2018, Wrocław.