Festiwal Architektury i Budownictwa

Festiwal Architektury organizowany przez Wydawnictwo Eurobuild CEE we współpracy ze  Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP),  jest  to więcej niż konferencja czy wystawa produktów i usług – to ŚWIĘTO ARCHITEKTURY, na które zapraszamy: architektów, biura projektowe, projektantów aranżacji wnętrz, firmy fit-out, firmy budowlane, firmy wykończeniowe, producentów materiałów wykończeniowych, producentów materiałów budowlanych, deweloperów, inwestorów, najemców, planerów i urbanistów (wszystkie osoby decyzyjne, które mają wpływ na kształtowanie otaczającej nas przestrzeni) oraz studentów.

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniem budynków komercyjnych w ich strukturach. To także próba odpowiedzi na pytanie, gdzie ludzie przyszłości będą mieszkać, pracować i odpoczywać. Uczestnicy konferencji porozmawiają również o możliwościach łączenia nowoczesnych technologii z wiedzą o ludzkiej naturze.

festarchibud600x420

data publikacji: 25-07-2018    edycja: 25-07-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.