Konkurs architektoniczny „Kapsuła Czasu”

Konkurs adresowany jest m.in. do studentów kierunków artystycznych i architektonicznych.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie autorskiego projektu rzeźby architektonicznej, będącej wyobrażeniem autora na temat „Kapsuły Czasu”.

Prace oceniać będą: architekt Stanisław Deńko, dr hab. Ewa Janus, prof. ASP, architekt Kazimierz Łatak, pisarz i publicysta Konrad Myślik, redaktor Małgorzata Tomczak, historyk sztuki Ewa Zamorska-Przyłuska oraz dr hab. szt. Józef Wąsacz.

Fundacja TworzyMY Kraków przewiduje nagrodę główną w wysokości 15 000 PLN oraz nagrodę publiczności 5 000 PLN.

Termin składania prac upływa z dniem 26.11.2018r.

Regulamin, pliki graficzne oraz zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie, które w gotowej formie można wysłać studentom, znajdą Państwo w załącznikach do niniejszej wiadomości, a także na stronie internetowej: www.tworzymykrakow.org/konkurs.

data publikacji: 27-09-2018    edycja: 24-10-2018

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.

Wystawa „Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy na wystawę "Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów" od 28.02.2019 do 24.03.2019 w Galerii Politechniki Krakowskiej GIL.

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18...

Uroczyste wręczanie dyplomów absolwentom studiów II stopnia 2017/18.