Konkurs architektoniczny „Kapsuła Czasu”

Konkurs adresowany jest m.in. do studentów kierunków artystycznych i architektonicznych.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie autorskiego projektu rzeźby architektonicznej, będącej wyobrażeniem autora na temat „Kapsuły Czasu”.

Prace oceniać będą: architekt Stanisław Deńko, dr hab. Ewa Janus, prof. ASP, architekt Kazimierz Łatak, pisarz i publicysta Konrad Myślik, redaktor Małgorzata Tomczak, historyk sztuki Ewa Zamorska-Przyłuska oraz dr hab. szt. Józef Wąsacz.

Fundacja TworzyMY Kraków przewiduje nagrodę główną w wysokości 15 000 PLN oraz nagrodę publiczności 5 000 PLN.

Termin składania prac upływa z dniem 26.11.2018r.

Regulamin, pliki graficzne oraz zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie, które w gotowej formie można wysłać studentom, znajdą Państwo w załącznikach do niniejszej wiadomości, a także na stronie internetowej: www.tworzymykrakow.org/konkurs.

data publikacji: 27-09-2018    edycja: 24-10-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera