Konkurs architektoniczny „Kapsuła Czasu”

Konkurs adresowany jest m.in. do studentów kierunków artystycznych i architektonicznych.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie autorskiego projektu rzeźby architektonicznej, będącej wyobrażeniem autora na temat „Kapsuły Czasu”.

Prace oceniać będą: architekt Stanisław Deńko, dr hab. Ewa Janus, prof. ASP, architekt Kazimierz Łatak, pisarz i publicysta Konrad Myślik, redaktor Małgorzata Tomczak, historyk sztuki Ewa Zamorska-Przyłuska oraz dr hab. szt. Józef Wąsacz.

Fundacja TworzyMY Kraków przewiduje nagrodę główną w wysokości 15 000 PLN oraz nagrodę publiczności 5 000 PLN.

Termin składania prac upływa z dniem 26.11.2018r.

Regulamin, pliki graficzne oraz zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie, które w gotowej formie można wysłać studentom, znajdą Państwo w załącznikach do niniejszej wiadomości, a także na stronie internetowej: www.tworzymykrakow.org/konkurs.

data publikacji: 27-09-2018    edycja: 24-10-2018

XIV Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Konkurs Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki dla najlepszyc...

Konkurs Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki dla najlepszych prac magisterskich.

Hackathon SDG

W dniach 9-10 listopada 2018 r. w siedzibie GUS (al. Niepodległości 208, Warszawa) odbędzie się Hackathon SDG. Zachęcamy do kodowania na rzecz zrównoważonego rozwoju (SDGs). Pula nagród 30 tys. PLN!

Program stypendialny GFPS-Polska

Program stypendialny Stowarzyszenia GFPS-Polska do Niemiec w semestrze letnim 2018/2019.