Hackathon SDG

sdg_logo

W dniach 9-10 listopada 2018 r. w siedzibie GUS (al. Niepodległości 208, Warszawa) odbędzie się Hackathon SDG. Zachęcamy do kodowania na rzecz zrównoważonego rozwoju (SDGs). Pula nagród 30 tys. PLN!

Cel Hackathonu SDG

Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju i danych statystycznych dotyczących SDGs;
Edukacja wokół SDGs;
Zainspirowanie młodych do działania na rzecz SDGs.

Termin, miejsce:

9-10 listopada 2018 r., siedziba GUS – Hackathon stacjonarny ; kodowanie trwa non stop do 10.11.br. do godz. 17. Nie ma możliwości zdalnego udziału.

Kto może wziąć udział w Hackathonie?

Każdy, kto ma pomysł jak w ciekawy sposób zbudować narrację wokół SDGs. Warunkiem udziału jest mieć skończone 18 lat i zebranie 2-4 osób do zespołu. Rejestracja już trwa!

Zadanie

Uczestnicy mają stworzyć prototyp interaktywnej aplikacji webowej promujący ideę zrównoważonego rozwoju oraz korzystanie z danych statystycznych dotyczących wskaźników z tego obszaru.

Grupa docelowa prototypu aplikacji:

Młodzież

Nagrody

15 tys. za I miejsce; 10 tys. za II miejsce i 5 tys. za III miejsce. Wszyscy członkowie zespołów, którzy przyjdą na nasze wydarzenie otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Jak wziąć udział w Hackathonie

Zarejestrować się on–line do 6 listopada br. Istnieje możliwość zarejestrowania się na miejscu w dniu Hackathonu tj. 9.11.br. od godz. 17.00 w siedzibie GUS.

Szczegóły,  w tym regulamin i harmonogram – https://kodujsdg.stat.gov.pl/

Informacja o Hackathonie jest też na Facebooku  i LinkedIn

data publikacji: 24-10-2018    edycja: 24-10-2018

XIII edycja konkursu im. Macieja Nowickiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu im. Macieja Nowickiego.

Konkurs Efemeryda 2019

Studencki, realizacyjny konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji pawilonu wielofunkcyjnego.

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera