Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych materiałów budowlanych: Wienerberger, Roben, Lode, Klinkier Przysucha i ZCE Gołowczyński.

W ramach konkursu, w którym wykorzystane zostaną wyroby klinkierowe na elewacji budynków przewidziano dwie kategorie:

Kategoria I – Budownictwo mieszkaniowe – Dom jednorodzinny, wolnostojący.

Kategoria II – Budownictwo przyszłości (kreatywność).

Nagrodami będą:

I nagroda:

5.000.- zł., oraz dwumiesięczny płatny staż dla jednej osoby, w jednym z dwóch renomowanych biur projektowych :

• FS&P ARCUS Sp. z o.o. – Warszawa (nagroda w kategorii I)
  • WXCA Sp. z o.o. – Warszawa (nagroda w kategorii II)

II nagroda: 5 000 zł

III nagroda: 3 000 zł

Jury konkursu to uznani architekci:

Tomasz Konior

Mariusz Ścisło

Dorota Szlachcic

Grzegorz Stiasny

Marek Furmańczyk.

data publikacji: 16-11-2018    edycja: 16-11-2018

Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).

Konkurs architektury ceglanej

konkurs na ścienną oprawę kinową

Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Jako polski producent oświetlenia chcemy promować i wspiera

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2018.