Konkurs architektury ceglanej

Związek Producentów Ceramiki Budowlanej pod patronatem SARP organizuje konkurs architektury ceglanej dla studentów wydziałów architektonicznych wyższych uczelni w Polsce. Sponsorami konkursu są wiodący producenci ceramicznych materiałów budowlanych: Wienerberger, Roben, Lode, Klinkier Przysucha i ZCE Gołowczyński.

W ramach konkursu, w którym wykorzystane zostaną wyroby klinkierowe na elewacji budynków przewidziano dwie kategorie:

Kategoria I – Budownictwo mieszkaniowe – Dom jednorodzinny, wolnostojący.

Kategoria II – Budownictwo przyszłości (kreatywność).

Nagrodami będą:

I nagroda:

5.000.- zł., oraz dwumiesięczny płatny staż dla jednej osoby, w jednym z dwóch renomowanych biur projektowych :

• FS&P ARCUS Sp. z o.o. – Warszawa (nagroda w kategorii I)
  • WXCA Sp. z o.o. – Warszawa (nagroda w kategorii II)

II nagroda: 5 000 zł

III nagroda: 3 000 zł

Jury konkursu to uznani architekci:

Tomasz Konior

Mariusz Ścisło

Dorota Szlachcic

Grzegorz Stiasny

Marek Furmańczyk.

data publikacji: 16-11-2018    edycja: 11-01-2019

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego - stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego

Konkurs o Nagrodę NIAiU za najlepsze prace magisterskie

Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych.

III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” oraz D&am...

III Forum Gospodarcze Budownictwa "Build4Future" oraz D&A Forum Designu i Architektury