Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).  Warsztaty dają szansę na stworzenie wyjątkowego i nieszablonowego projektu, a nagrodzona praca ma szanse na realizację!

UWAGA! Zgłoszenia tylko do wtorku 04.12.18 do godziny 23.59!

Prace wykonane w trakcie warsztatów wezmą udział w konkursie z nagrodami: I miejsce: 2 000 PLN oraz  3 wyróżnienia po: 500 PLN

więcej informacji na stronie wydarzenia

data publikacji: 01-12-2018    edycja: 11-01-2019

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego - stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego

Konkurs o Nagrodę NIAiU za najlepsze prace magisterskie

Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych.

III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” oraz D&am...

III Forum Gospodarcze Budownictwa "Build4Future" oraz D&A Forum Designu i Architektury