Warsztaty i konkurs “Multimedialne Mikromuzeum Oficyna Schedlów”

Zapraszamy studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej do udziału w warsztatach połączonych z konkursem na koncepcję aranżacji wnętrz w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34).  Warsztaty dają szansę na stworzenie wyjątkowego i nieszablonowego projektu, a nagrodzona praca ma szanse na realizację!

UWAGA! Zgłoszenia tylko do wtorku 04.12.18 do godziny 23.59!

Prace wykonane w trakcie warsztatów wezmą udział w konkursie z nagrodami: I miejsce: 2 000 PLN oraz  3 wyróżnienia po: 500 PLN

więcej informacji na stronie wydarzenia

data publikacji: 01-12-2018    edycja: 11-01-2019

Architektura w przestrzeni sztuk 2019

Doroczna wystawa prac dyplomowych magisterskich absolwentów WA PK w Pałacu Sztuki.

Wycieczka architektoniczna

Oddział Gorzowski SARP zaprasza członków oraz osoby zaprzyjaźnione na ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie.

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.