Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych. Pula nagród wynosi 35 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2019 r. Dla uczestników konkursu przewidziano też bezpłatne warsztaty projektowe 22 lutego br. Więcej informacji i zgłoszenia: www.renaulteasycity.pl . Zapraszamy !

konkurs_renault_plakat

data publikacji: 07-02-2019    edycja: 07-02-2019

Architektura w przestrzeni sztuk 2019

Doroczna wystawa prac dyplomowych magisterskich absolwentów WA PK w Pałacu Sztuki.

Wycieczka architektoniczna

Oddział Gorzowski SARP zaprasza członków oraz osoby zaprzyjaźnione na ośmiodniową (27.04 - 04.05.2019) wycieczkę architektoniczną szlakiem polskich korzeni po zachodniej Ukrainie.

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK

Zapraszamy do Otwartego Studium Fotografii PK. Wszelkie informacje http://foto.pk.edu.pl

Obrona rozprawy doktorskiej

Zawiadomienie o terminie obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Martyny Mokrzeckiej.