Konkurs „Renault Easy City. Design the Future”

Trwa konkurs „Renault Easy City. Design the Future” na najlepszy projekt przyjaznego dla wszystkich, nowoczesnego centrum przesiadkowego. Do udziału zaproszeni są m.in. architekci, projektanci i studenci wydziałów twórczych. Pula nagród wynosi 35 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2019 r. Dla uczestników konkursu przewidziano też bezpłatne warsztaty projektowe 22 lutego br. Więcej informacji i zgłoszenia: www.renaulteasycity.pl . Zapraszamy !

konkurs_renault_plakat

data publikacji: 07-02-2019    edycja: 07-02-2019

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego

Inicjatywa Samorządu Województwa Małopolskiego - stypendia w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego